ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Kawitacja ultradźwiękowa ACCENT PRIME
DATA PUBLIKACJI: 2020-04-21

zabieg Accent Prime

Zbliża się lato, co za tym idzie - coraz częściej odsłaniamy więcej ciała. O ile niektóre defekty skóry można dość łatwo zamaskować makijażem, ciężko jest ukryć miejsca z większą ilością tkanki tłuszczowej. Sporo Klientów, przychodzących do EndoMed - instytutu medycyny estetycznej, narzeka na niską skuteczność kosmetyków modelujących w walce z lokalnymi otłuszczeniami. Niektórzy chcą nawet skorzystać z zabiegów profesjonalnych, ale obawiają się bólu i konieczności długiej terapii. Jak jest naprawdę? W EndoMed wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia medyczne, które pozwalają na osiągnięcie spektakularnych i trwałych efektów bez bólu i wielu wyrzeczeń. Jednym z takich zabiegów jest kawitacja ultradźwiękowa ACCENT PRIME. Jeżeli szukasz alternatywy dla liposukcji, to wybór idealny dla Ciebie. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, natomiast wykonanie serii 6 zabiegów to gwarancja spektakularnych efektów na lata.

Czym jest ACCENT PRIME?

ACCENT PRIME to jedno z dwóch urządzeń izraelskiej firmy ALMA LASERS, dostępnych w EndoMed - instytucie medycyny estetycznej. ALMA LASERS to światowy lider w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, ultradźwięki, światło czy fale radiowe. ACCENT PRIME - obok platformy laserowej HARMONY XL PRO - należy do najczęściej wybieranych sprzętów przez najlepsze instytuty medycyny estetycznej. Urządzenie, którym wykonujemy kawitację ultradźwiękową, wykorzystuje opatentowaną technologię zimnych i ciepłych ultradźwięków. Pozwala to na usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej nieinwazyjnie i w bardzo krótkim czasie (jedynie 20 minut). Co istotne - zabieg jest całkowicie bezpieczny (technologia posiada prestiżowy certyfikat FDA) i bezbolesny. Podobnie jak w przypadku wcześniej opisanej przez nas kriolipolizy kriolipoliza Toruń zabieg polega na trwałym usuwaniu komórek tłuszczowych bez naruszenia tkanek sąsiadujących.

Jak przebiega zabieg kawitacji ultradźwiękowej?

Accent Prime Toruń

Zabieg kawitacji ultradźwiękowej można podzielić na 2 etapy. Oczywiście, przed rozpoczęciem pierwszego zabiegu zawsze zapraszamy na bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczamy wszystkie przeciwwskazania i dokładnie opisujemy przebieg procesu. Sama kawitacja to nic innego jak wykorzystanie ultradźwięków do usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu fale docierają do adipocytów, rozrywając ich błony, czyli niszcząc je trwale. Co dzieje się w tłuszczem uwolnionym w trakcie kawitacji? Niemal 70% ulega rozkładowi w wyniku procesów metabolicznych. Pozostała część rozkładana jest przez komórki układu odpornościowego. Sama kawitacja to jednak nie wszystko. W EndoMed działamy kompleksowo, więc zabieg dopełnia wykonanie drenażu limfatycznego, pobudzającego metabolizm i ułatwiającego usunięcie tłuszczu. Również w tym przypadku zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale wręcz przyjemny.

Czy do kawitacji ultradźwiękowej trzeba się przygotować?

O ile sam zabieg kawitacji ultradźwiękowej nie wymaga specjalnego przygotowania, warto zastosować się do kilku zaleceń w celu intensyfikacji jego efektów. Na tydzień przed wizytą w instytucie medycyny estetycznej warto wprowadzić do swojej diety lekkostrawne potrawy i unikać alkoholu. Dlaczego? Dzięki temu wątroba będzie odciążona i lepiej poradzi sobie z wydaleniem usuniętej tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu natomiast nie można mieć na sobie żadnej biżuterii i metalowych przedmiotów, a skóra powinna być "naga" - oczyszczona ze wszelkich kosmetyków.

Jak wzmocnić efekt pozabiegowy?

Accent Prime Toruń

Jeżeli zależy nam na trwałym i spektakularnym efekcie pozabiegowym, bardzo istotne jest podejmowanie takich działań, które pozwolą na uzyskanie pełnego efektu drenującego. Podobnie jak w przypadku kriolipolizy, istotne jest picie co najmniej 2-3 l wody dziennie. Warto kontynuować również lekkostrawną dietę i ograniczanie alkoholu. Do czynności niezalecanych bezpośrednio po zabiegu ACCENT PRIME zaliczyć należy korzystanie z sauny oraz zażywanie gorących kąpieli.

Czy kawitacja ultradźwiękowa jest dla każdego?

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wszystko to, co napisałyśmy powyżej, brzmi niczym magia, ale wielu naszych Klientów przekonało się już, że uzyskanie tak spektakularnych efektów jest możliwe. Z kawitacji ultradźwiękowej mogą skorzystać niemal wszyscy. Do czynników, które wykluczają przeprowadzenie zabiegu, zaliczamy jedynie ciążę, karmienie piersią, menstruację, poważne, przewlekłe choroby (nowotwory, zakrzepicę żylną, choroby nerek, wątroby i serca) oraz ostre stany zapalne. Jeżeli masz wątpliwości, czy kawitacja ultradźwiękowa jest dla Ciebie, zapraszamy do EndoMed - instytutu medycyny estetycznej. Nasz fachowy personel z pewnością odpowie na wszystkich Twoje pytania i dobierze Ci odpowiednią terapię.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!