ÿ 圠Ӛdiv>

Bezbolesne odmładzanie skóry Toruń - Termolifting Zaffiro

Przełomowa, bezinwazyjna technologia bezbolesnego odmładzania skóry twarzy i ciała przy pomocy światła podczerwonego (IR). Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie ujędrnić skórę i zminimalizować zmarszczki grawitacyjne. Jedyne urządzenie w Toruniu.

Pierwszy i jedyny w Toruniu!
Innowacyjny Thermolifting Zaffiro

Zaffiro to urządzenie włoskiej firmy Estelougue przeznaczone do thermoliftingu skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym- Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.IA. w Rzymie. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie ujędrnić skórę i zminimalizować zmarszczki grawitacyjne bez zastosowania metod inwazyjnych. Thermolifting Zaffiro to przełomowa technologia bezbolesnego odmładzania twarzy i ciała przy pomocy światła podczerwonego (IR).

THERMOLIFTING ZAFFIRO SKUTECZNIE ODWRACA PROCESY STARZENIA SIĘ SKÓRY

Ogromną zaletą Zaffiro jest to, że skutecznie działa na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia.

 • Twarz, szyja, dekolt – likwidacja wiotkiej skóry, wygładzenie oraz zmniejszenie zmarszczek, spłycenie bruzdy wargowo-nosowej, podniesienie opadających policzków, zagęszczenie skóry, zdrowszy oraz młodszy wygląd, poprawa napięcia skóry, spowolnienie procesu starzenia.

 • Piersi – widoczny efekt podniesienia.

 • Brzuch – doskonały efekt obkurczania skóry u kobiet po porodzie - lifting.

 • Ramiona – likwidacja wiotkiej skóry wewnętrznej strony ramion.

 • Nogi – wew. strona ud oraz strefa nad kolanami - lifting oraz zagęszczenie skóry, likwiduje obwisłości.

 • Pośladki – podniesienie oraz zwiększenie gęstości skóry.

 • Dłonie – wygładzenie zmarszczek, lifting oraz zagęszczenie skóry, zmniejszenie plam barwnikowych

NAGRODA PERFECT LINE 2009 DLA ZAFFIRO

Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business zostając Urządzeniem Kosmetycznym Roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało.

Konkurs Perfect Line 2009 jest pierwszym w Polsce przedsięwzięciem, w którym produkty i usługi dedykowane ośrodkom Spa są oceniane przez grono profesjonalistów: praktyków i konsultantów naukowych.

Inicjatywa podjęta przez branżowy magazyn Spa Business ma na celu wyróżnienie profesjonalnych rozwiązań kosmetycznych oraz ich promocję na rynku, zwłaszcza wśród inwestorów i menedżerów Spa w Polsce. W przypadku Zaffiro doceniono jego skuteczność w niechirurgicznym liftingu skóry i walce ze zmarszczkami. W składzie jury konkursu znaleźli się specjaliści z zakresu medycyny i kosmetologii, niezależni konsultanci oraz eksperci z uniwersyteckich ośrodków badawczych.

Zdaniem ekspertów, Zaffiro to prawdziwy przełom w usuwaniu niedoskonałości ciała. Niemalże natychmiastowy efekt odmłodzenia i długotrwałe rezultaty zapewnia nowatorska głowica wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, której zadaniem jest podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości i pobudzeniem procesu tworzenia nowych włókien. W ten sposób skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie, zmarszczki zostają wygładzone - to widać już w parę chwil po zabiegu.

Technologia IR

Z wiekiem spada drastycznie ilość kolagenu i elastyny w skórze. Zaczynają pojawiać się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy Zaffiro.

Urządzenie emitując promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm) powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej do temperatury 65°C ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym naskórka bezpośrednio przed i po emisji IR. Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości (widoczne w trakcie i po zabiegu). W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność. Zmianom ulega również jej struktura: zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu (I ETAP). Drugim, długofalowym skutkiem, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększona zostaje o około 30 procent produkcja kolagenu, co daje efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Proces tworzenia się kolagenu (neokolagenogeneza) następuje stopniowo, stąd końcowy i trwały efekt odmłodzenia i liftingu skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu (II ETAP).

MECHANIZM FOTOINDUKOWANEGO ODMŁADZANIA SKÓRNEGO

PRZEBIEG ZABIEGU

Po oczyszczeniu skóry, nakładany jest specjalny chłodzący żel, który chroni naskórek, przewodzi energię fal podczerwieni do skóry oraz ułatwia operowanie głowicą. Głowica wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego emitująca światło podczerwone przykładana jest do skóry pacjenta.

Pierwsza faza zabiegu Zaffiro rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony naskórka przed poparzeniem. Następnie, zawarty w skórze właściwej kolagen, zostaje podgrzany przy użyciu szafirowej głowicy emitującej podczerwień. Ponowne schłodzenie równoważy obszar zabiegowy zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno.

Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący, miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20 C. Niezwykle istotne są także zabiegi kończące i towarzyszące, które potęgują i utrwalają efekt liftingu. Polegają one na nałożeniu maseczki z ektoliny, kwasu hialuronowego oraz obejmują kurację z witaminą C, która wspomaga syntezę kolagenu.

Zabieg jest bezbolesny i pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Jedynie w nielicznych przypadkach występuje minimalne zaczerwienienie, które po kilku godzinach ustępuje.

KAŻDY IMPULS ZAFFIRO® SKŁADA SIĘ Z 3 FAZ:


I FAZA
- schłodzenie skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony naskórka przed poparzeniem.

II FAZA - zawarty w skórze właściwej kolagen, zostaje podgrzany przy użyciu specjalnej, szafirowej głowicy emitującej podczerwień.

III FAZA - ponowne schłodzenie obszaru zabiegowego zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Do syntezy kolagenu niezbędna jest witamina C. Do skóry z pokarmu dociera jej niewielka ilość dlatego przed i między zabiegami Zaffiro wskazane są odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz doustne przyjmowanie witaminy C w postaci suplementów. Im więcej jej skórze zapewnimy, tym więcej nowych cząsteczek kolagenu powstanie. Skóra stanie się bardziej gęsta, a to wpłynie na jeszcze lepsze efekty zabiegu.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu warto powstrzymać się od korzystania z solarium, sauny i nie rozgrzewać w żaden sposób skóry (np. poprzez masaż).

BEZPIECZEŃSTWO

Wprowadzenie tak wysokiej temperatury do głębokich warstw skóry jest możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzącemu, który zapewnia bezpieczne i w pełni kontrolowane przeniknięcie podczerwieni do wnętrza skóry bez naruszenia naskórka. Zabieg całkowicie bezpieczny, nie narusza otaczających naczyń krwionośnych, tkanek ani nerwów. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych. Należy pamiętać, iż ciemna skóra pochłania więcej energii. Thermolifting Zaffiro posiada wszelkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

Przeciwwskazania

 • ciąża, karmienie piersią,

 • choroba nowotworowa,

 • choroby tarczycy (w miejscu wykonywania zabiegu),

 • choroby autoimmunologiczne,

 • zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia),

 • antykoagulanty (zwiększone ryzyko występowania krwawych wybroczyn),

 • metalowe implanty (w miejscu wykonywania zabiegu),

 • elektroniczne implanty, rozrusznik serca,

 • cukrzyca, opryszczka, łuszczyca, bielactwo, żylaki,

 • leki sterydowe i niesterydowe leki przeciwzapalne,

 • leki światło uczulające, retinoidy (Roaccutane),

 • antybiotyki (przestać stosować 2 tyg. przed zabiegiem),

 • zioła fotouczulające (dziurawiec, nagietek, bergamotka, arcydzięgiel – przestać używać 3 tyg. przed zabiegiem),

 • skłonność do przebarwień, bliznowców,

 • przebyte zabiegi złotych nici,

 • wypełniacze np. botox, restylane (nie stosować 2 tyg. przed zabiegiem),

 • opalanie natryskowe, samoopalacze (nie stosować 3 dni przed i po zabiegu),

 • solarium, opalanie (nie stosować 2 tyg. przed zabiegiem),

 • zabiegi depilacji laserowej (nie stosować 2 tyg. przed zabiegiem),

 • złuszczanie kwasami, peelingi mechaniczne (nie stosować 2 tyg. przed zabiegiem).

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!