ÿ 圠Ӛdiv>


ALMA HARMONY XL PRO
rewolucja w laseroterapii

perła dermatologii estetycznej 2020

EndoMed od ponad 10 lat podąża za najnowszymi trendami w medycynie estetycznej, inwestując w kolejne wysoce innowacyjne sprzęty, służące rozwiązywaniu problemów u Pacjentów w każdym wieku. Takim urządzeniem jest z pewnością platforma laserowa HARMONY XL PRO. Jej producent - izraelska firma Alma Lasers - jest światowym liderem w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, ultradźwięki, światło czy fale radiowe.

Zdajemy sobie sprawę, że branża medycyny estetycznej oferuje szereg możliwości, jeżeli chodzi o laseroterapię. Sprzętów do niej przeznaczonych jest z roku na rok coraz więcej, ale zabiegi z użyciem platformy HARMONY XL PRO nie bez przyczyny znajdują się jedynie w ofercie najbardziej renomowanych i profesjonalnych instytutów medycyny estetycznej w kraju. Jesteśmy szczęśliwi, że znajdujemy się w tym ekskluzywnym gronie i dysponujemy platformą HARMONY XL PRO, o której już teraz mówi się głośno, że zrewolucjonizowała podejście do laseroterapii. Platforma ta jest drugim już urządzeniem, wyprodukowanym przez Alma Lasers, w naszym Instytucie. Wcześniej zakupione - ACCENT PRIME - przeznaczone do liftingu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu - bardzo szybko zdobyło serca naszych Klientów z uwagi na swoją skuteczność i szybkie efekty.

HARMONY XL PRO to system, do którego podłącza się głowice, przeznaczone pod konkretne problemy skóry. Warto wspomnieć, że ma on ponad 65 wskazań, których skuteczność jest potwierdzona certyfikatem FDA.

W Endomed - Instytucie Medycyny Eestetycznej platforma laserowa Harmony XL PRO wyposażona jest w poniższe głowice:

CLEARLIFT 4D
Czytaj więcej...

Cel: remodeling i lifting skóry.

Q-SWITCHED
Czytaj więcej...

Cel: usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego.

ND:YAG 1064 NM
Czytaj więcej...

 Cel: usuwanie zmian naczyniowych głębokich na nogach.

DYE-VL 500-600 nm
Czytaj więcej...

Cel: usuwanie zmian naczyniowych
i przebarwień.

iPixel Er:YAG 2940™
Czytaj więcej...

 Cel: głęboka przebudowa, resurfacing skóry, blizny i rozstępy.

IMPAKT
Czytaj więcej...

 Cel: przezskórne wprowadzanie substancji aktywnych.

Każda z nich dedykowana jest innym problemom estetycznym i dermatologicznym, ale łączy je jedno: spektakularne efekty przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa. Mimo że platforma laserowa HARMONY XL PRO jest na rynku od niedawna, już teraz zachwyca Pacjentów na całym świecie dzięki swojej efektywności i wszechstronnemu działaniu. Nie można również pominąć faktu, że zdecydowana większość zabiegów w oparciu o HARMONY XL PRO jest całkowicie bezbolesna, a zdarzają się takie, które są wręcz przyjemne.

 Chcesz przekonać się na własnej skórze, jak działa platforma HARMONY XL PRO
(i to w dosłownym tego słowa znaczeniu)?

Zapraszamy do składania rezerwacji na zabiegi.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!