ÿ 圠Ӛdiv>

Usuwanie wody z organizmu Toruń

retencja wody, obrzęki, usuwanie wody z organizmu toruń

Obrzęki są oznaką, że nasz organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Zatrzymywanie wody to sytuacja, gdy w naszym organizmie dochodzi do nadmiernego magazynowania wody. Zarówno pod skórą, w układzie krążenia jak i w poszczególnych organach. Wynika to z zaburzonej równowagi kwasowo-zasadowej organizmu oraz wbrew pozorom, picia zbyt małej ilości wody. Z tego powodu organizm, broniąc się przed odwodnieniem, zatrzymuje płyny w postaci wody pozakomórkowej i to właśnie ona tworzy obrzęki.

 

Nadmierne gromadzenie płynów powoduje opuchnięcia, zwłaszcza w okolicy twarzy i nóg, a nawet przyrost masy ciała. Obrzęki mogą się pojawiać o każdej porze dnia, zarówno rano jak i wieczorem. Efektem tego są opuchnięte stopy, kostki czy brzuch. Dolegliwościom tym często towarzyszą rozdrażnienie, zmęczenie, spadek koncentracji i zmienność nastrojów. W związku, z tym że ciało jest opuchnięte, mamy wrażenie nagłego przybrania na wadze.

Mówi się, że około 50-60% całkowitej masy ciała człowieka stanowi woda. Jej ilość zmienia się w zależności od tego co jemy, jak żyjemy. Przyczyn powstawania obrzęków jest wiele. Często są wynikiem zaburzeń krążenia krwi i limfy, spędzaniem długich godzin w jednej pozycji, zaburzeniami hormonalnymi w postaci napięcia przedmiesiączkowego, przemęczeniem, złą dietą. Winowajcą są także toksyny, odkładające się w organizmie w wyniku zaburzeń przemiany materii oraz zła praca nerek lub tarczycy.

W naszym instytucie oferujemy swoim klientom drenaż limfatyczny, który pomaga zlikwidować obrzęki oraz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg.

Proponowane zabiegi:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!