ÿ 圠Ӛdiv>

Kawitacja ultradźwiękowa Toruń

Niezdrowy tryb życia, siedząca praca i brak czasu na wymaganą aktywność fizyczną są najczęstszymi przyczynami niezadowolenia z naszej sylwetki. Do niedawna by uzyskać szybki i wyraźny efekt odchudzenia kobiety decydowały się na zabiegi chirurgiczne. Współczesna medycyna estetyczna wychodzi na przeciw tym metodom, proponując zabieg nieinwazyjny o równie spektakularnych efektach.

Kawitacja ultradźwiękowa to skuteczna, ciesząca się coraz większą popularnością metoda redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Kierowana jest do osób, które borykają się z nagromadzeniem tłuszczu w miejscach kłopotliwych, takich jak: ramiona, okolice kolan, uda, boczki czy brzuch.

Jest to metoda nieinwazyjna, polegająca na wykorzystaniu ultradźwięków w zjawisku kawitacji, czyli implozji komórek. Fale emitowane przez głowicę urządzenia, docierają do komórek tłuszczowych i rozrywają ich błony. Rozerwanie błon komórkowych komórek tłuszczowych (adipocytów) powoduje ich trwałe zniszczenie. Uwolniony w ten sposób tłuszcz w postaci trójglicerydów wydostaje się na zewnątrz do przestrzeni międzykomórkowej. Około 70% całkowitej ilości trójglicerydów wchłaniana jest poprzez sieć naczyń włosowatych i transportowana do wątroby, gdzie następuje ich rozkład w wyniku procesów metabolicznych. Pozostałe 30% rozkładane jest przez makrofagi – czyli komórki układu odpornościowego.

Po zabiegu wykonuje się drenaż limfatyczny, aby pobudzić metabolizm i ułatwić usunięcie tłuszczu z organizmu podczas zwykłych czynności fizjologicznych takich jak spalanie czy wydalanie. Odpowiednio dobrana częstotliwość fal sprawia, że trafiają one wyłącznie w miejsca z nagromadzoną tkanką tłuszczową, nie niszcząc przy tym tkanek sąsiadujących. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny.

Specjaliści kawitację ultradźwiękową nazywają alternatywą dla liposukcji, co odnajduje swoje pokrycie w fakcie, że już po serii 6 zabiegów, wspomaganej dużą ilością płynów, efekty są spektakularne.

TECHNOLOGIA W ACCENT PRIME

System Accent Prime to nowoczesne, zaawansowane rozwiązanie technologiczne izraelskiego producenta sprzętu medycznego Alma Lasers, należące do znanej rodziny urządzeń wielofunkcyjnych AccentFamily. Dzięki zastosowaniu unikalnej opatentowanej technologii zimnych i ciepłych ultradźwięków pozwala w bardzo krótkim czasie, bez stosowania inwazyjnych metod usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Skuteczność i bezpieczeństwo technologii zostało potwierdzone badaniami klinicznymi oraz prestiżowym certyfikatem FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

Wytwarzane przez głowicę UltraSpeed zimne i ciepłe ultradźwięki skoncentrowane są wyłącznie na komórkach tłuszczowych, nie naruszają tkanek sąsiadujących - skóry, naczyń krwionośnych i nerwów obwodowych. Kiedy fala ultradźwiękowa dociera do komórek tłuszczowych ich zawartość ulega rozdrobnieniu. Wskutek wibracji tworzonych przez falę, zawartość zaczyna się przemieszczać, a w komórce tworzą się puste przestrzenie tzw. bąble kawitacyjne. Przestrzenie te powiększają się zwiększając jednocześnie objętość komórki, aż do momentu w którym jej membrana zostaje przerwana, a zawartość uwolniona. Następnie tłuszcz zostaje w bezpieczny sposób wydalony z organizmu przez naturalny system metabolizmu. Komórki zostają zlikwidowane na zawsze co zapobiega efektowi jojo.

ACCENT PRIME Z NAGRODĄ PRIX DE BEAUTE

ACCENT PRIME najlepszym zabiegiem medycyny estetycznej! Tak zadecydowało JURY konkursu PRIX DE BEAUTE 2017 magazynu Cosmopolitan. Za wyjątkową skuteczność w modelowaniu ciała, ujędrnianiu i walki z tkanką tłuszczową.

PRZED, W TRAKCIE I PO ZABIEGU

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM ACCENT PRIME

 • tydzień przed rozpoczęciem serii zabiegów warto zacząć stosować lekkostrawną dietę i unikać alkoholu. W ten sposób odciążymy wątrobę, która sprawniej poradzi sobie z metabolizowaniem usuniętej tkanki tłuszczowej

 • tydzień przed zabiegiem należy odstawić aspirynę

 • należy spożywać głownie żywność gotowaną i duszoną w miarę możliwości nie tłustą

 • skóra musi być oczyszczona z wszelkich kremów i kosmetyków

 • pacjent nie może posiadać ŻADNEJ biżuterii i metalowych przedmiotów w czasie terapii

 • w czasie zabiegu może pojawić się chwilowy rumień skóry, przemijający po kilku godzinach

PRZEBIEG ZABIEGU ACCENT PRIME

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg Accent Prime jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, nie wymaga znieczulenia. Ma charakter relaksujący. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać w pełni satysfakcjonujące i trwałe rezultaty rekomendowanych jest od 4 do 8 zabiegów przeprowadzonych w odstępach około dwutygodniowych. Zabieg powoduje natychmiastową redukcję tkanki tłuszczowej, widoczną już po pierwszym zabiegu.

ZOBACZ FILM

ZALECENIA PO ZABIEGU ACCENT PRIME

 • aby uzyskać pełen efekt drenujący, pić co najmniej 2,5 l wody dziennie

 • w trakcie terapii należy stosować lekkostrawną dietę, unikać jedzenia ostrych potraw i spożywania alkoholu

 • spożywać dużą ilości warzyw i owoców

 • należy intensywnie nawilżać skórę po zabiegu balsamem do ciała

 • unikać gorących kąpieli i sauny przez 2 dni po zabiegu

 • zwiększyć aktywność fizyczną 24 h po zabiegu

PRZECIWWSKAZANIA

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, podczas której omawiane są przeciwwskazania, ilość oraz częstotliwość zabiegów. Serię dopasowuje się do indywidualnych predyspozycji i oczekiwań klientów.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU ACCENT PRIME

 • ciąża i okres karmienia piersią

 • menstruacja

 • choroba nowotworowa

 • choroby nerek i wątroby

 • choroba niedokrwienna serca i przebyty zawał mięśnia sercowego

 • zakrzepica żylna i problemy z krzepliwością krwi

 • łuszczyca (w miejscy wykonywania zabiegu)

 • rozrusznik serca i metalowe implanty

 • ostre stany zapalne

 • cukrzyca

 • przepuklina brzuszna

 • stosowanie leków sterydowych

Efekty przed i po

przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!