ÿ 圠Ӛdiv>

Poprawa jędrności skóry dłoni Toruń

dłonie toruń

W ocenie wielu ludzi dłonie są naszą wizytówką, a niewłaściwie pielęgnowane zdradzają nasz wiek. Skóra na dłoniach, starzeje się przeciętnie o kilka lat szybciej, niż na pozostałych partiach ciała. Dzieje się to za sprawą niewielkiej ilość gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej. Z wiekiem tkanka podskórna na zewnętrznych częściach dłoni ulega zanikowi (następuje tzw. lipodystrofia). A ponieważ na dłoniach i tak jest jej bardzo niewiele, każdy jej najmniejszy ubytek jest zauważalny. Oprócz tego naczynia żylno-limfatyczne stają się mniej wydolne, przez co stają się bardziej widoczne.

Dłonie są częścią ciała, która jest najbardziej narażona na czynniki zewnętrzne: słońce, mróz, woda, detergenty. To wszystko sprawia, że stają się suche, spierzchnięte, zaczerwienione, a skórze brakuje jędrności.

Z tym defektem nie radzi sobie tradycyjna kosmetyka, dlatego medycyna estetyczna proponuje zabiegi, które pozwolą poprawić wygląd dłoni:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!