SOPRANO TITANIUM - skuteczna depilacja laserowa w Toruniu, która NIE BOLI!

perła dermatologii estetycznej 2020

Czy istnieje kobieta, która nie marzy o pięknym, gładkim ciele? Uciążliwe owłosienie potrafi być przyczyną wielu kompleksów. Na szczęście obecnie istnieją sprawdzone sposoby na poradzenie sobie z tym problemem! W Instytucie Medycyny Estetycznej EndoMed zawsze staramy się być krok przed innymi, oferując zabiegi przy użyciu sprzętów najnowszej generacji. Takim jest właśnie Soprano Titanium™!

Depilacja laserowa to metoda usuwania niechcianego owłosienia, polegająca na niszczeniu cebulek włosowych za pomocą lasera. Jest to skuteczny sposób na trwałe usunięcie owłosienia z różnych części ciała, takich jak twarz, nogi, pachy czy bikini.

W przeciwieństwie do innych metod depilacji, takich jak golenie, depilacja woskiem czy kremami depilującymi, depilacja laserowa daje trwały efekt. Włosy po zabiegu nie odrosną przez długi czas lub w ogóle nie odrosną, co sprawia, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zmagających się z nadmiernym owłosieniem.

Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje laserów do depilacji, różniące się między sobą długością fali świetlnej oraz sposobem działania. Pierwsze laserowe urządzenia do depilacji pojawiły się już kilkadziesiąt lat temu i były bardzo inwazyjne, co sprawiało, że zabiegi były bolesne oraz niebezpieczne dla skóry. Dzięki postępowi technologicznemu obecnie dostępne są nowe generacje laserów, które są mniej inwazyjne i bezpieczniejsze dla skóry.

Jednym z popularnych laserów nowej generacji jest laser diodowy Soprano Titanium. Jest to laser o długości fali 810 nm, co sprawia, że jest on skuteczny w usuwaniu owłosienia zarówno u osób o jasnej, jak i ciemnej skórze. Laser Soprano Titanium emituje falę świetlną, która jest absorbowana przez melaninę zawartą w mieszkach włosowych. Niszczenie mieszków włosowych następuje poprzez nagrzanie ich do wysokiej temperatury, co prowadzi do trwałego usunięcia włosów.

depilacja laserowa toruń soprano titanium

Skuteczna depilacja przy użyciu NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH TECHNOLOGII!

Soprano Titanium™ jest to urządzenie wyprodukowane przez izraelską firmę Alma Lasers - wiodącego producenta technologii laserowej na świecie! Nie ma obecnie bardziej zaawansowanej technologicznie, skuteczniejszej platformy do depilacji laserowej! Posiada ona funkcje, które zdecydowanie wyróżniają ją na tle nie tylko jej “poprzedników”, ale i sprzętów konkurencyjnych firm

Platforma Soprano Titanium™ ma SAME ZALETY!

Jeżeli mielibyśmy krótko podsumować najważniejsze zalety platformy Soprano Titanium™, byłyby to z pewnością:

 • wysoka skuteczność działania
 • całkowity brak bólu w trakcie zabiegu
 • możliwość stosowania przez osoby o fototypach skóry I-IV, a także skórze opalonej
 • krótki czas zabiegu.

Opis platformy Soprano Titanium™

Zanim przejdziemy do opisu innowacyjnej technologii, zastosowanej w Soprano Titanium™, krótko opiszemy sam sprzęt. Charakteryzuje się on przede wszystkim unikalnym aplikatorem QUATTRO 3D. Dzięki dużej powierzchni spotu (wynoszącej aż 4cm2), pozwala on na zwiększenie wydajności urządzenia, a tym samym - skrócenie czasu zabiegu przy jednoczesnej maksymalnej jego skuteczności. Platforma Soprano Titanium™ posiada aż dwa miejsca na podpięcie głowic, co ułatwia pracę osobom przeprowadzającym zabieg. Jej duży, 15’’ ekran i intuicyjny system sprawiają, że praca z urządzeniem jest czystą przyjemnością! Wpływa to oczywiście pozytywnie także na odczucia osób korzystających z depilacji laserowej przy użyciu platformy Soprano Titanium™.

soprano titanium informacje

Platforma Soprano Titanium™ to unikalne połączenie 3 długości fal

Czym platforma Soprano Titanium™ różni się od innych urządzeń do depilacji laserowej? Za jej innowacyjność odpowiada przede wszystkim połączenie trzech długości fal:

1. Alexandryt 755nm.

2. Speed 810 nm.

3. ND:YAG 1064 nm.

Uszkadzają one strukturę włosa na różnych głębokościach, dzięki czemu skuteczność depilacji laserowej jest maksymalnie wysoka, a sam zabieg może być przeprowadzony u osób o fototypach skóry I-IV, a nawet skórze opalonej!

Platforma Soprano Titanium™ - zapomnij o bólu!

Platforma laserowa Soprano Titanium™ funkcjonuje w technologii SHR. To ona wpływa na całkowity brak bólu podczas zabiegu (w przeciwieństwie do depilacji laserowej innymi sprzętami). Nawet kobiety o najbardziej wrażliwej skórze twierdzą, że zabieg nie wywołuje u nich żadnego dyskomfortu. Działanie platformy laserowej Soprano Titanium™ polega na stopniowym, stałym zwiększaniu temperatury skóry właściwej tak, by zniszczyć mieszki włosowe skutecznie i trwale, a także nie uszkodzić otaczających ich tkanek.

Platforma laserowa Soprano Titanium™, jako jedyna, pracuje także w trybie In-Motion™. Dzięki ciągłemu ruchowi głowicy, ma się gwarancję najwyższej precyzji podczas depilacji laserowej przy jednoczesnym, bardzo krótkim czasie zabiegu. Usuwanie zbędnego owłosienia z mniejszych partii skóry to jedynie kilka minut!

W Soprano Titanium™ zastosowano system chłodzenia ICE PLUS™, który przez cały czas trwania depilacji laserowej chłodzi skórę i zdecydowanie ułatwia idealne dostosowanie temperatury oraz zwiększa komfort podczas zabiegu.

WSKAZANIA DO DEPILACJI LASEROWEJ Soprano Titanium™

Depilacja laserowa Soprano Titanium™ jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy marzą o trwałym, bezbolesnym usunięciu zbędnego owłosienia. Dzięki temu, że zabieg wykonuje się u osób o fototypach I-IV, a nawet na opalonej skórze, może z niego skorzystać niemal każdy. Depilację laserową Soprano Titanium™ przeprowadza się także latem.

PRZECIWWSKAZANIA DO DEPILACJI LASEROWEJ Soprano Titanium™

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • świeża opalenizna (do 2 tygodni)
 • stany zapalne skór
 • zażywanie leków fotouczulających
 • stosowanie terapii hormonalnej
 • zaburzenia tarczycy
 • choroby nowotworowe
 • terapie retinoidami
 • obniżenie odporności organizmu
 • epilepsja
 • cukrzyca

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

 • w przeddzień depilacji laserowej Soprano Titanium™ należy zgolić włosy (najlepiej maszynką jednorazową)
 • powinno się unikać picia ziół na 2 tygodnie przed zabiegiem
 • jeżeli skóra jest świeżo opalona, należy odczekać 2 tygodnie.

REKOMENDOWANA CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

Częstotliwość zabiegów jest każdorazowo dostosowywana do Klienta. Niewielkie obszary zabiegowe typu bikini czy pachy depiluje się laserowo co ok. 6-8 tygodni, natomiast nogi, brzuch czy klatkę piersiową - co ok. 8 tygodni.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2023

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!