ÿ 圠Ӛdiv>

Endermologia LPG Lipomassage

Instytut Medycyny Estetycznej EndoMed jako jedyny w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim oferuje swoim klientom zabiegi endermologii LPG w dwóch odsłonach: tradycyjnej technologii – medycznym urządzeniem Cellu M6 Endermolab oraz nowym patentem LPG z roku 2017 – nowoczesnym, medycznym urządzeniem Alliance Lab.

Cellu M6 Endermolab

Cellu M6 Alliance LAB

Czytaj więcej o Nowym Patencie LPG

Endermologia LPG

Prestiż - marka Endermologie®

Metoda Endermologie® opracowana przez francuską firmę LPG® Systems jest obecna na rynku od ponad 20 lat (w Polsce od ponad 9 lat) i oferuje estetyczne, sportowe i terapeutyczne zabiegi na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust. Skuteczność tej metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych na świecie m. in.: Uniwersytet Los Angeles, Centrum Biologii Molekularnej w Mediolanie, Uniwersytet w Sienie, Instytut Kardiologiczny w Mińsku, Uniwersytet Brukselski oraz Uniwersytet Nowojorski. Jako jedna z nielicznych metod, uzyskała prestiżowy certyfikat FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności, potwierdzający skuteczność działania. Jest to najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem, absolutnie nieinwazyjna, pobudzająca jedynie naturalne procesy w organizmie. Uznawana za numer 1 na całym świecie. W Polsce oferuje ją już ponad 300 gabinetów!

Lipomassage™ - zabiegi na ciało

ZOBACZ FILM

Lipomassage™ metodą Endermologie® -najskuteczniejsza metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej!

Regularne ćwiczenia, zbilansowana dieta, programy odchudzające... zrobiłaś już wszystko aby pozbyć się zbyt obfitych kształtów, a jednak efektów nie widać? Teraz jest sposób aby pozbyć się lokalnych otłuszczeń i cellulitu.

Lipomassage™ - to nieinwazyjna metoda walki z cellulitem i modelowania sylwetki. Rozwiąże Twoje problemy z opornym tłuszczem, cellulitem, czy zwiotczałą skórą. Jest ulubionym tematem prasy kobiecej. Korzystają z niej gwiazdy, ludzie ze świata showbiznesu.

Technika wykonywania zabiegu Endermologie® Cellu M6 Endermolab opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem.

Endermologie® zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

Przebieg zabiegu:

Zabieg Endermologie® jest bezbolesny i przyjemny. Przed jego rozpoczęciem terapeuta pyta o zdrowie i tryb życia klienta, przeprowadza badanie palpacyjne skóry i określa cel zabiegu. Masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 15 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa ok. 35 minut. Zabieg wykonywany jest na całe ciało. Znakomite wyniki, jakie daje Endermologie® można dokumentować pomiarami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Wskazania do zabiegu:

• redukcja cellulitu (w każdym stopniu zaawansowania),
• ujędrnianie skóry (po porodach oraz kuracjach odchudzających)
• modelowanie i kształtowanie sylwetki (efekt wyszczuplenia)
• wzmacnianie tkanki łącznej (ogólna poprawa stanu skóry)
• zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego
• usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii
• wspomaganie leczenia blizn, oparzeń, obrzęków
• regeneracja skóry po operacjach
• mechaniczne złuszczanie naskórka.

Zabieg można wykonywać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.


Co wyróżnia Cellu M6 Endermolab?

Najnowszy aparat LPG® Endermolab, to kolejny krok w kierunku zwiększenia efektywności zabiegów Endermologie®. Posiada zmieniony wygląd, dotykowy panel sterowania i rozszerzone funkcje. Na nowo zostały opracowane protokoły zabiegowe, podzielone na programy estetyczne, terapeutyczne, spa i sportowe Obok zabiegów na ciało Lipomassage™ aparat ten oferuje zabiegi Endermolift™ na twarz, szyje, dekolt i biust.

Co wyróżnia Cellu M6 Endermolab?

• Jakość zabiegu – nowe urządzenie Endermolab gwarantuje pogłębienie zabiegu nawet o 50% przy zachowaniu większego bezpieczeństwa dla skóry

• Ergonomia – nowy aparat gwarantuje lepszą ergonomię pracy przez wybór bardziej precyzyjnych głowic i modułów (nowy moduł 80mm, głowica terapeutyczna TR50)

• Przyspieszenie efektów – dzięki nowej głowicy i modułowi 80 mm szybciej uzyskuje się cel zabiegu a zaoszczędzony czas terapeuta może poświęcić na dodatkowe opracowanie wybranej powierzchni ciała. Teraz również dzięki opcji blokowania rolek można uzyskać większą mobilizację tkanek

• Bezpieczeństwo – nowa lżejsza głowica Lift do zabiegów na twarzy, szyi, dekolcie i biuście ma klapki przystosowane do dwóch rodzajów skóry: wrażliwej i normalnej a ich zmieniony kształt pozwala na bardziej dynamiczną stymulację. Klient ma również możliwość zakupu własnych sterylnych klapek wielokrotnego użytku.

ENDERMOLIFT™

ZOBACZ FILM

New Endermolift™ - (Ergolift) metodą Endermologie®
w 100% naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i biustu!

Skóra po upływie 25 lat naturalnie zaczyna tracić swoją jędrność, gładkość i elastyczność, ponieważ spada aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie tego pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra staję się luźna i traci blask.

New Endermolift™ - (Ergolift) to unikalna metoda, która w sposób nieinwazyjny wzmacnia skórę przez stymulację fibroblastów pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest wyjątkowo delikatny. Magnetyczne klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością a ich ruch wymusza regulowane na kilku poziomach podciśnienie. Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości, zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie, czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry. Efekty widać już po pierwszym zabiegu: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry.

Wszystkie zabiegi Ergolift™ najlepiej łączyć z odpowiednią pielęgnacją. Terapeuta dobiera stosowne kosmetyki, które wprowadza po zabiegu Endermologii. Przepustowość tkanek jest wtedy większa i substancje aktywne zawarte w ampułkach czy kremach są lepiej przyswajane.

Najnowszy aparat LPG do Endermologie® Cellu M6 Endermolab wyposażony jest w nową, lżejszą głowicę Ergolift™ pozwalającą na bardziej precyzyjne działanie. Klapki mają zmienioną strukturę i przystosowane są do dwóch rodzajów skóry: normalnej i wrażliwej. Klient ma również możliwość zakupu własnych, sterylnych klapek wielokrotnego użytku (Endermolift™ Kit). Zapewnia to maksymalny komfort klienta i higienę podczas zabiegu.

Przebieg zabiegu:

Endermolift™ wykonuje się w seriach. Dla uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się zastosowanie minimum 10 zabiegów 2-3 razy tygodniowo. Można wykonywać go również pojedynczo, wówczas traktowany jest jako zabieg pielęgnacyjny skóry twarzy, szyi i dekoltu. Każdy zabieg trwa ok. 30 minut.

Wskazania do zabiegu:

 • pierwsze oznaki starzenia się skóry,
 • obwisłość tkanki,
 • drobne linie i zmarszczki,
 • cera pozbawiona blasku,
 • zatrzymywanie wody,
 • cienie pod oczami,
 • utrata elastyczności,
 • podwójny podbródek.

Zabieg można wykonywać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Historia Endermologii

Endermologie® jest uniwersalną marką unikalnej techniki stymulacji komórkowej LPG®.

Endermologię wynalazł Louis Paul Guitay, kiedy to po wypadku motocyklowym poddany został wielomiesięcznej rehabilitacji polegającej na ręcznych masażach wykonywanych w celu wygładzenia skóry. Zauważył on wówczas, że skuteczność masaży zależała przede wszystkim od siły nacisku i umiejętności masażysty. Guitay postanowił stworzyć urządzenie, która będzie naśladowało ruchy masażystów oraz jednocześnie ujednolici siłę nacisku. Z początku aparat używany był do wspomagania leczenia blizn pooperacyjnych i powypadkowych. Szybko jednak zauważono silny pozytywny wpływ zabiegów na cellulit i tkankę tłuszczową. Okazało się bowiem, że masaże te mają stymulujący wpływ na układ żylny i limfatyczny, wyraźnie wspomagają wymianę komórkową. Dochodzi również do redukcji toksyn zgromadzonych w organizmie oraz do zmniejszenia retencji wody. W 1986 roku opatentowano technikę Endermologie. Aktualnie jest ona wykorzystywana głównie do zwalczania cellulitu i lokalnych otłuszczeń. Efekty są zdecydowanie spektakularne, zabieg przynosi wspaniałe rezultaty w ujędrnianiu, wyraźnie wygładza powierzchnię skóry, modeluje i kształtuje sylwetkę oraz wzmacnia tkankę łączną, a co za tym idzie ulega poprawie ogólny stan skóry.

PrzeciwWskazania

Niestety nie każda osoba może przekonać się o niezwykłej skuteczności zabiegu.

Przeciwwskazania bezwzględne:

• czynny nowotwór,
• ciąża,
• karmienie piersią,
• zapalenie żył,
• leczenie antykoagulantami (stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
• bielactwo (syndrom Koebnera),
• infekcje,
• choroby krwi.

Przeciwwskazania lokalne:

• przepuklina brzuszna lub pachwinowa,
• naczyniaki,
• żylaki,
• tłuszczaki,
• uszkodzenia mechaniczne skóry,
• lokalne stany zapalne i choroby skóry,
• zabiegi chirurgiczne na żyłach (przebyte w ostatnich 2 miesiącach),
• operacje plastyczne - liposukcja, lifting (przebyte w ostatnich 6 miesiącach),
• trądzik różowaty,
• trądzik zapalny,
• egzema,
• botox wstrzyknięty (w ostatnich 4 miesiącach),
• rumień słoneczny, obrzęk,
• opryszczka,
• blizny świeże, hipertroficzne, bliznowce,
• peeling chemiczny, dermabrazja (gdy utrzymują się jeszcze efekty uboczne tych zabiegów: zaczerwienienie, stan zapalny, łuszczenie, itp.

Endermologia w sporcie

Zabieg endermologii został zastosowany na mięśnie pośladkowe, mięśnie grzbietu i mięśnie dwugłowe ud, w celu całkowitej redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

MISTRZ ŚWIATA W KULTURYSTYCE KLASYCZNEJ
DAMIAN WITKOWSKI

I MIEJSCE - Międzynarodowy Puchar Polski Zabrze 2011

damian witkowski
damian witkowski

ZOBACZ FILM

I MIEJSCE - Mistrzostwa Świata Tallin 2011

damian witkowski

III MIEJSCE - Arnold Classic Columbus 2012

damian witkowski

Także dzięki naszemu wsparciu kulturysta Radosław Smyk osiągnął w roku 2018 swoje marzenie - 2 złote medale podczas jednych zawodów oraz elitarną kartę Elite PRO

radoslaw smyk
radoslaw smyk endomed

Radosław Smyk może pochwalić się m.in.:

 • Panatta World Cup 2018 - 2 złote medale + karta Elite PRO
 • 2nd Mr Olympia 2017 - srebrny medal
 • 3rd Mr Olympia 2016 - brązowy medal
 • Wicemistrz Europy 2015 - srebrny medal
 • Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski
 • Fitness Motywator 2017

Efekty przed i po

przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!