ÿ 圠Ӛdiv>

ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT - przezskórne wprowadzanie substancji aktywnych

Platforma laserowa HARMONY XL PRO to nowoczesne i multiaplikacyjne urządzenie, wyprodukowane przez Alma Lasers - światowego lidera tworzącego technologie działające w oparciu o lasery, światło, ultradźwięki czy fale radiowe. Moduł ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT wykorzystujący technologię ultradźwiękową, pozwala na intensyfikację zabiegów laserowych dzięki dostarczaniu aktywnych składników poza granicę skórną-naskórkową.

Zabiegi laserowe, znajdujące się w ofercie EndoMed - instytutu medycyny estetycznej, są bardzo skuteczne. Istnieje jednak sposób, by ich efekty były jeszcze bardziej długofalowe i kompleksowe. Wszystko dzięki technologii ultradźwiękowej Impakt, wykorzystywanej przez platformę laserową Harmony XL Pro. Wtłaczane substancje aktywne mogą dotrzeć do głębszych warstwach skóry, co skutkuje wzmocnieniem efektu zabiegów. Zabieg Alma Harmony XL Pro Impakt jest szczególnie efektywny w synergii z ablacją frakcyjną w terapii leczenia blizn, rozstępów czy zwiększenia gęstości wiotkiej skóry z wyraźnymi zmarszczkami.

ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT - wskazania

Zabieg Alma Harmony XL Pro Impakt jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, którym zależy na intensyfikacji efektów zabiegów laserowych poprzez wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Zabieg jest szybki, bezpieczny oraz wysoce skuteczny.

ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT - przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Impakt są:

• ciąża,
• karmienie piersią,
• stosowanie kremów z retinolem, z witaminą A,
• aktywna opryszczka,
• stan zapalny skóry,
• aktywna choroba nowotworowa,
• świeża opalenizna,
• fotodermatozy,
• tendencje do powstawania bliznowców,
• przyjmowanie leków, które obniżają krzepliwość krwi,
• ciężkie choroby ogólnoustrojowe (m.in. cukrzyca, choroba niedokrwienna serca czy niewydolność nerek),
• stosowanie substancji światłouczulających (m.in. antybiotyków, leków na depresję, niektórych ziół - skrzypu, nagietka, dziurawca).

ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT - przygotowanie do zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro Impakt nie wymaga specjalnego przygotowania (poza stosowaniem się do przeciwwskazań). Należy jedynie pamiętać, żeby bezpośrednio przed zabiegiem nie opalać się, nie korzystać z solarium ani używać samoopalaczy.

ALMA HARMONY XL PRO ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT - opis zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro Impakt w synergii z laserem frakcyjnym Er:YAG czy technologią bliskiej podczerwieni pozwala na jeszcze bardziej efektywną walkę z wiotkością skóry, zmarszczkami, przebarwieniami czy rozstępami. Dzięki wykorzystaniu ultradźwięków, składniki aktywne mogą w trakcie zabiegu dotrzeć poza granicę skórno-naskórkową. Zabieg z wykorzystaniem technologii Impakt polega na emitowaniu fal akustycznych i ciśnienia powietrza, dzięki czemu przepycha związki przez mikrokanaliki. Wytworzone drgania tworzą tzw. efekt push and pull i uwalniają płyn wewnątrzkomórkowy, tym samym umożliwiając podróż aktywnym składnikom do głębszych warstw skóry.

ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT - zalecenia po zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro Impakt nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest bezbolesny i wysoce efektywny.

Jako że najczęściej zabiegowi Alma Harmony XL Pro Impakt towarzyszy terapia laserowa, zalecenia po zabiegu obejmują:

• stosowanie łagodnych, nie zawierających mydła i alkoholu preparatów oczyszczających kilka dni po zabiegu,
• bezwzględny zakaz opalania przez miesiąc po zabiegu,
• bezwzględne stosowanie preparatów z wysokim filtrem UV na obszar poddany zabiegowi (najlepiej SPF 50+),
• unikanie skrajnie wysokich lub niskich temperatur (sauny, siarczystego mrozu itp.),
• unikanie zabiegów złuszczających.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!