ÿ 圠Ӛdiv>

Korekta, poprawa jędrności piersi Toruń

poprawa elastyczności piersi toruń

Wygląd biustu w dużej mierze zależy od napięcia skóry, która tworzy naturalny stanik, dzięki któremu piersi są jędrne i kształtne. Ich kształt i wielkość to wynik genetycznego przekazu oraz zmian jakim podlegają podczas naszego życia. Wraz z upływem czasu skóra piersi zaczyna tracić swoją dotychczasową jędrność i elastyczność, co prowadzi do zmiany ich kształtu. Według najnowszych badań tkanka, z której zbudowane są piersi, starzeje się 2-3 lata szybciej niż reszta naszego ciała.

Wzmożona pielęgnacja dedykowanymi kosmetykami, właściwie dobrany biustonosz, codzienne ćwiczenia – wszystko to wyraźnie poprawia elastyczność oraz sprężystość delikatnej skóry piersi. Jednak nawet najbardziej systematyczny trening czy najlepszy i wklepywany z największą troską krem nie przywrócą biustowi jego dawnego kształtu ani go nie podniosą.

Czynnikami działającymi niekorzystnie na zmianę wyglądu kobiecych piesi jest ciąża, okres karmienia piersią, czy nadmierny rozrost gruczołu sutkowego. Niezadowolenie z wyglądu piersi może prowadzić do braku akceptacji własnego ciała, zaniżenia poczucia własnej wartości, a także innych zaburzeń psychicznych. Medycyna estetyczna oferuje zabiegi poprawiające strukturę skóry i tkanki podskórnej, przywracając piersiom jędrność oraz elastyczność, dlatego zachęcamy do skorzystania z zabiegów dostępnych w naszym instytucie.

Proponowane zabiegi:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!