BEZOPERACYJNY LIFTING POWIEK TORUŃ - PLASMA IQ

Niezależnie od prowadzonego trybu życia, z biegiem czasu, możesz zauważyć u siebie pierwsze oznaki wiotkości skóry - głównie przy oczach (opadające powieki, kurze łapki), nad ustami (tzw. zmarszczki palacza) czy też przy uszach. Kiedyś piękne, otoczone gładką skórą oczy, z wiekiem stają się optycznie coraz mniejsze, zmęczone, a skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Uwydatniają się sińce pod oczami, powieki zaczynają opadać, twarz zaczyna tracić swoje ostre rysy. Chociaż czasu nie zatrzymamy, istnieje nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli pozbyć się tego problemu - przywrócić skórze dawny blask, uatrakcyjnij spojrzenie oraz zyskaj pewność siebie.

Plasma IQ dostępna w Instytucie EndoMed to inteligentne, bardzo bezpieczne urządzenie do wykonywania nieinwazyjnego liftingu powiek górnych i dolnych, niwelowania drobnych zmarszczek oraz innych miejscowych zmian skórnych. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenie. Jest doskonałą alternatywę dla blefaroplastyki – chirurgicznego zabiegu z użyciem skalpela, którego celem jest korekta opadających powiek. Ta zaawansowana włoska technologia cieszy się ogromną popularnością nie tylko w świecie medycyny estetycznej, ale również w dermatologii i chirurgii plastycznej. Zabieg Plasma IQ cechuje się dużą skutecznością, pozwala uzyskać pożądany efekt już po pierwszej wizycie.

TECHNOLOGIA PLASMA IQ

Plasma IQ to zaawansowane technologicznie urządzenie, które dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu, wytwarza mikrowiązkę plazmy, która precyzyjnie oddziałuje na naskórek. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w sposób kontrolowany powoduje sublimację (odparowanie) naskórka i miejscowe obkurczenie skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt napięcia , odnowy oraz uniesienia skóry. Zabieg polega na wykonaniu małych punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia, każdy w odległości ok. 0,5 mm od siebie. Pozwala to zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Warto podkreślić, ze zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, wykonywany punktowo, działa wyłącznie w obrębie naskórka, nie uszkadza warstwy podstawowej skóry właściwej oraz nie narusza otaczających zdrowych tkanek.

WSKAZANIA DO ZABIEGU PLASMA IQ

 • Nieinwazyjny lifting powiek górnych i dolnych ( usuwanie nadmiaru skóry tzw. likwidacja opadających powiek)
 • Redukcja zmarszczek wokół oczu tzw. „kurze łapki”
 • Likwidacja zmarszczek nad górną wargą tzw. „zmarszczek palacza”
 • Redukcja wiotkiej skory w okolicy kolan i łokci
 • Usuwanie zmarszczek i nadmiaru skóry w okolicy uszu
 • Usuwanie zmian skórnych ( brodawki, kurzajki, włókniaki, znamiona, kępki żółte)
 • Odmłodzenie - intensywna przebudowa skóry
 • Leczenie trądziku

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • okres karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe
 • zaburzenia metaboliczne (cukrzyca),
 • choroby tarczycy,
 • choroby układu nerwowego (epilepsja),
 • choroby oczu (jaskra),
 • choroby skóry (łuszczyca, bielactwo, opryszczka),
 • choroby psychosomatyczne(depresja, nerwica),
 • skłonność do tworzenia bliznowców,
 • infekcje skórne,
 • otwarte zmiany skórne,
 • schorzenia zaburzające proces gojenia się ran,
 • wypełniacze, toksyna botulinowa (podanie w ciągu ostatnich 4 tygodni w okolicy zabiegowej),
 • przyjmowanie leków: tetracykliny, izotretynoina (Accutane, Izotek),
 • samoopalacz.

PRZED W TRAKCIE I PO ZABIEGU

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU PLASMA IQ

 • Pierwszą wizytę poprzedza indywidualna konsultacja, podczas której specjalista dokonuje badania skóry pacjenta, przeprowadza szczegółowy wywiad celem wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.
 • Przynajmniej 1 tyg. przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny i innych leków obniżających krzepliwość krwi.
 • W przypadku przyjmowania doustnie izotretynoiny (np. Roacutan, Izotek,), zabieg można wykonać po min. 2 miesiącach od zakończenia terapii.
 • U pacjentów z nawracającą opryszczką wargową należy profilaktycznie zastosować Heviran.

Przebieg zabiegu PLASMA IQ

Zabieg przy użyciu urządzenia Plasma IQ jest odczuwalny, dlatego ze względu na komfort pacjenta wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym za pomocą kremu znieczulającego. Obszar zabiegowy zostaje odpowiednio przygotowany poprzez dokładne oczyszczenie skóry oraz jej odtłuszczenie. Zabieg wykonuje się na suchej skórze z zachowaniem szczególnej higieny, na zakończenie aplikuje się preparat łagodzący Solcoseryl oraz zaleca pacjentowi odpowiednią pielęgnację w domu. Cała procedura trwa zaledwie 20 minut, a pierwsze rezultaty (około 70%) widoczne są natychmiast po zabiegu, co jest rzadkością w świecie medycyny estetycznej. Zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, po ok. 4 dniach można wrócić do codziennych zajęć. Dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Efekty terapeutyczne zabiegu Plasma IQ utrzymują się od 2 do 4 lat.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU PLASMA IQ

 • Bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się od 5 do 7 dni, absolutnie nie należy ich zrywać, drapać. Aby były niewidoczne można je zakryć podkładem do makijażu.
 • W drugiej dobie po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk okolicy poddanej zabiegowi, który utrzymuje się około 3 dni. W tym czasie do przemywania skóry należy stosować gazy jałowe, sól fizjologiczną lub Oktenisept.
 • Po odpadnięciu strupków przez 1-2 tygodnie skóra może być lekko zaczerwieniona, w tym okresie należy stosować kremy przyspieszające regenerację skóry i redukujące rumień
 • Skóry poddanej zabiegowi nie można opalać przez ok. 2 miesiące (również w solarium) – należy stosować krem z wysokim filtrem SPF +50

ZALETY ZABIEGU PLASMA IQ

Nieinwazyjny – dedykowany zarówno dla kobiet i mężczyzn, którzy nie chcą lub z różnych względów nie mogą zdecydować się na inwazyjny zabieg chirurgiczny tzw. blefaroplastykę – (wycięcie nadmiaru zwiotczałej skóry w okolicy powiek górnych)

Precyzyjny - mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry właściwej, działa jedynie w obrębie naskórka

Dający natychmiastowy rezultat – zadawalający efekt widoczny jest już po wykonaniu pierwszej sesji

Bezpieczny – możliwość wykonania procedury u osób z rozrusznikiem serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu nie są wskazane ( nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta podczas zabiegu)

Komfortowy - nie wyłącza pacjenta z codziennej aktywności, bardzo krótki okres rekonwalescencji

Innowacyjna technologia zastosowana w urządzeniu Plasma IQ jest jedną z lepszych metod korygowania defektów estetycznych. Zabieg dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W naszym Instytucie EndoMed wykonasz zabiegi korekty opadających powiek górnych w najniższej cenie w Toruniu. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, konsultacje do naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!