ÿ 圠Ӛdiv>

Poprawa jędrności szyi i dekoltu Toruń

korekta jędrności szyi i dekoltu toruń

Szyja i dekolt to okolice, które zdradzają wiek i dodają lat. Większość osób nie przywiązuje uwagi do codziennej pielęgnacji tych okolic, gdyż zazwyczaj skupiają się raczej na dbaniu o twarz. Kosmetyki do oczyszczania i nawilżania twarzy nie bez powodu przeznaczone są również do pielęgnacji szyi i dekoltu. Oba te obszary są bowiem tak samo narażone na działanie czynników zewnętrznych.

Szyja i dekolt to bardzo newralgiczne okolice z wyjątkowo delikatną skórą, pod którą znajduje się cienki mięsień i zwykle nie ma tkanki tłuszczowej. Zmarszczki w tej okolicy pojawiają się już w młodym wieku, zwłaszcza u osób narażonych na nadmierne promieniowanie UV, czego efektem jest utrata jędrność skóry. Staje się ona wiotka, dochodzi do jej nadmiernego rogowacenia. Dodatkowo spadek jędrności skóry w okolicy szyj i dekoltu powoduje tendencja do garbienia się lub częstego czytania w łóżku z opuszczoną głową. Nie służy nam również spanie na wysokiej poduszce (wtedy na szyi tworzy się drobna sieć zmarszczek) i na boku (pionowe bruzdy na dekolcie) oraz praca przy biurku, kiedy podpieramy się rękami o brodę lub szyję. Odnowa tej okolicy jest wyjątkowo trudna, ponieważ występuje tu mała ilość gruczołów łojowych, co wiąże się ze słabymi właściwościami regeneracyjnymi.

Zabiegi na szyję i dekolt:

  • poprawiają napięcie skóry,
  • wypełniają zmarszczki,
  • likwidują przebarwienia.

W naszym instytucie oferujemy zabiegi poprawiające elastyczność i jędrność skóry.

Proponowane zabiegi:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!