ÿ 圠Ӛdiv>

Zabiegi na łysienie, włosy

Zabiegi na wypadanie włosów, łysienie - Toruń

wypadanie włosów, leczenie, pomoc, toruń

Wypadanie włosów staje się coraz bardzie powszechnym problemem, występującym u coraz młodszych osób niezależnie od płci. Przerzedzenie włosów na ogół wiąże się z pogorszeniem samooceny i złym samopoczuciem. Utrata włosów stanowi więc nie tylko problem medyczno – kosmetyczny, ale i psychologiczny. Problemem wypadania włosów najczęściej są zaburzenia hormonalne, zmniejszenie krążenia krwi w obrębie skóry głowy, brak witamin, nieprawidłowej diety.

Można wyróżnić cztery przyczyny nadmiernego wypadania włosów: filologiczne, związane z naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie, oraz chorobowe, spowodowane konkretną chorobą. Do przyczyn fizjologicznych należy np. utrata włosów po porodzie lub w wyniku starzenia się organizmu. Do chorobowych zaś m.in. utrata włosów w przebiegu niedoczynności tarczycy, zaburzeń hormonalnych (np. podczas menopauzy), chorób nowotworowych czy przewlekłych infekcji przebiegających z wysoką gorączką. Często spotykane jest również łysienie polekowe występujące np. po lekach na nadciśnienie, na obniżenie cholesterolu, doustnych antybiotykach i lekach przeciwtrądzikowych.

Włosy stają się cienkie i słabe, co w efekcie powoduje ich wypadanie. Każdy etap tego procesu jest wskazaniem do zastosowania terapii wzmacniającej i rewitalizującej skórę głowy.
Medycyna estetyczna oferuje zabiegi profilaktyczne jak i lecznicze tej dolegliwości.

Proponowane zabiegi:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!