ÿ 圠Ӛdiv>
r

REGULAMIN INSTYTUTU ENDOMED

W naszym salonie dbamy o profesjonalizm oraz komfort naszych klientów. Aby zapewnić sprawną organizację wizyt i skutecznie zarządzać dostępnym czasem, wprowadziliśmy poniższy regulamin.

1. Potwierdzenie terminu

W celu potwierdzenia umówionej wizyty, klient zobowiązany jest do wysłania wiadomości SMS lub telefonicznego potwierdzenia do godziny 17:00 w dniu poprzedzającym planowany zabieg. Brak potwierdzenia zostanie traktowany jako rezygnacja z wizyty.

2. Odwołanie wizyty

Klienci zobowiązani są do odwołania planowanej wizyty najpóźniej do godziny 17:00 w dniu poprzedzającym zabieg. Taka praktyka pozwala nam na efektywne zarządzanie listą rezerwacyjną i daje szansę innym osobom na zapisanie się na wolny termin.

3. Konsekwencje nieprzybycia na zabieg

W przypadku potwierdzenia wizyty, ale nieprzybycia na zabieg, klient zostanie obciążony kwotą w wysokości 100 zł przy następnej wizycie. Ta kwota zostanie doliczona do kosztów kolejnego zabiegu lub ściągnięta z ewentualnego pakietu, który Klient wykupił.

4. Powtórne umówienie wizyty

Klient, który odwołał wizytę zgodnie z naszym regulaminem, może ponownie umówić się na wizytę w dogodnym terminie, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości usług, a ten regulamin pomoże nam w efektywnym zarządzaniu terminami i zasobami.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!