ÿ 圠Ӛdiv>

Usuwanie drugiego podbródka Toruń

podbródek usuwanie tłuszczu toruń

Nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej pod brodą prowadzi do powstawania tak zwanego drugiego podbródka, który często jest przyczyną dyskomfortu i kompleksów. Powoduje on zanikanie wyraźnej granicy pomiędzy twarzą i szyją, przez co owal staje się rozmyty. Podwójny podbródek to problem z którym zmaga się wiele osób: młodych, starszych, chudych czy otyłych niezależnie od płci.

Garbienie się, wadliwa postawa ciała, głowa wciśnięta w ramiona powodują utratę sprężystości włókien kolagenowych, utrzymujących podbródek. Gdy włókna wiotczeją, także mięśnie szyi i podbródka stają się słabsze, a w tkankach zaczynają rozrastać się komórki tłuszczowe. Na nieprawidłowy owal twarzy ma również wpływ słońce oraz częste wizyty w solarium, podczas których niszczą się włókna kolagenowe odpowiedzialne za sprężystość skóry. Opalanie powoduje jej przesuszenie, a w konsekwencji utratę elastyczności.

Czasem winowajcą podwójnego podbródka jest otyłość ogólna. Nadmiar tłuszczu gromadzi się pod brodą, tworząc zwisające wałeczki. Nawet osobą odchudzającym trudno się go pozbyć, ponieważ komórki tłuszczowe zbijają się w zwarte skupiska, są słabo ukrwione oraz otacza je tkanka włóknista.

W naszym instytucie mamy sposoby na likwidację tego problemu:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!