ÿ 圠Ӛdiv>

O Instytucie Medycyny Estetycznej endoMed

W obecnych czasach na co dzień, doświadczamy wielu stresujących sytuacji co niestety ma negatywny wpływ na nasze zdrowie oraz urodę. Ciągle gdzieś się spieszymy, rzadko kiedy mamy czas dla siebie. Dodatkowo presja na nienaganny wygląd narzucana nam przez media często wpędza nas w kompleksy.

Instytut Medycyny Estetycznej EndoMed powstał z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia. Służymy wszystkim osobom, które chcą trwale skorygować sylwetkę i nie poddać się upływowi czasu.

Jesteśmy salonem prężnie rozwijającym się, wykorzystujemy odkrycia nauki po to, by dostarczyć naszym klientom najwyższą jakość usług i 100% satysfakcji. W naszym instytucie pracujemy na urządzeniach produkcji światowych liderów w dziedzinie medyczno-kosmetycznej, posiadające prestiżowe certyfikaty FDA i CE.

EndoMed jako jeden z nielicznych w Polsce, posiada najnowsze, medyczne urządzenia do Endermologii, francuskiej firmy LPG – Cellu M6 Endermolab oraz najnowszy patent zastosowany w urządzeniu Cellu M6 Alliance LAB, niezastąpione w modelowaniu sylwetki i niwelowaniu cellulitu. Osobom, którym zależy na dużej redukcji obwodów ciała, przygotowaliśmy ofertę z zakresu liposukcji bez skalpela – kawitację ultradźwiękową. Zabiegi wykonujemy rewolucyjnym urządzeniem Accent Prime oraz kriolipolizę Cooltech, polegającą na wymrażaniu komórek tłuszczowych. W sezonie jesienno-zimowym zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej, wykonywane najskuteczniejszym na świecie, medycznym diodowym laserem Vectus. Najlepszą odpowiedzią zaś, na skuteczne usunięcie zmarszczek oraz ujędrnienie skóry twarzy lub ciała jest Thermolifting Zaffiro oraz Mikroplazma frakcyjna Pixel RF. Jesteśmy jedynym instytutem w Toruniu posiadającym wyżej wymienione urządzenia.

Instytut Medycyny Estetycznej EndoMed to miejsce kameralne, gdzie komfort klienta jest najważniejszy. Dbałość o jakość naszych usług przekłada się na staranny dobór personelu, który systematycznie rozwija swoje doświadczenie zawodowe, uczestnicząc w licznych kongresach, kursach i szkoleniach. W naszym instytucie konsultacje i zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów posiadających stosowne certyfikaty uprawniające do wykonywania oferowanych zabiegów.

Profesjonalizm, zaangażowanie w holistyczną opiekę nad pacjentem, nowatorskie metody leczenia i podejmowanie nowych wyzwań, są fundamentem Instytutu EndoMed. Oprócz najwyższej jakości usług, staramy się zapewnić najlepszą cenę.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!