Zabiegi na nadpotliwość

Nadpotliwość

leczenie potliwości toruń

Pocenie się to naturalny proces służący termoregulacji i stanowi najważniejszy, fizjologiczny mechanizm utarty ciepła przez organizm. Jeśli zachodzi prawidłowo, praktycznie go nie zauważamy. Problem pojawia się, gdy pocenie się wykracza poza fizjologiczne normy. Dolegliwość ta jest wynikiem nadmiaru gruczołów potowych i ich nadreaktywności. Czyli nie dosyć, że jest ich za dużo to w dodatku produkują zbyt wiele potu.

Na ciele ludzkim jest ok. 2-3 mln gruczołów potowych, a na 1 cm2 przypada ich średnio 300. Człowiek wydziela od kilku ml do kilku litrów potu dziennie. Gdyby się nie pocił, organizm uległby przegrzaniu. Funkcje termoregulacyjne gruczołów potowych kontroluje współczulny układ nerwowy, zaopatrując gruczoły przez postsynaptyczne włókna cholinergiczne. Tak więc przyczyną nadpotliwości jest zwiększona czynność gruczołów potowych.

Nadmierne wydzielanie potu jest dolegliwością dotyczącą ok. 1% populacji. Zwykle pojawia się w wieku 20-30 lat. Stanowi duży problem zarówno w codziennych kontaktach towarzyskich, jak i zawodowych. Najczęściej dotyczy okolicy pach, dłoni lub stóp, gdzie najliczniej umiejscowione są gruczoły potowe. W naszym instytucie oferujemy skuteczną procedurę pozwalającą na pozbycie się tego uciążliwego problemu.

Proponowane zabiegi:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2023

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!