ÿ 圠Ӛdiv>

Zabiegi na nadpotliwość

Leczenie nadpotliwości Toruń

leczenie potliwości toruń

Pocenie się to naturalny mechanizm służący termoregulacji, który pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała. W normalnych warunkach jest to proces niemal niezauważalny. Jednakże, problem nadpotliwości pojawia się, gdy ilość wytwarzanego potu znacznie przekracza fizjologiczne potrzeby, co może być efektem nadmiernej liczby gruczołów potowych oraz ich zbyt intensywnej aktywności.

Na ludzkim ciele znajduje się około 2-3 miliony gruczołów potowych, z gęstością wynoszącą średnio 300 na 1 cm2. Ludzki organizm jest w stanie wydzielić od kilku mililitrów do kilku litrów potu dziennie, co jest niezbędne do uniknięcia przegrzania. Nadmierne pocenie się, kontrolowane przez współczulny układ nerwowy, jest zatem wynikiem zwiększonej aktywności tych gruczołów.

Nadmierne wydzielanie potu dotyka około 1% populacji, najczęściej manifestując się w okolicach pach, dłoni, czy stóp, gdzie gruczoły potowe są najbardziej skoncentrowane. Ten stan może poważnie wpłynąć na codzienne życie i komfort społeczny, a jego największa częstość występowania obserwowana jest w wieku 20-30 lat.

W naszym instytucie w Toruniu oferujemy skuteczną procedurę, która pozwala na zniwelowanie problemu nadpotliwości. Jednym z proponowanych przez nas zabiegów jest:

  • Radiofrekwencja – Accent Prime - nowoczesna metoda leczenia nadpotliwości, która zmniejsza aktywność gruczołów potowych, przynosząc ulgę i zwiększając komfort życia.

Jeśli borykasz się z problemem nadpotliwości i szukasz skutecznego rozwiązania w Toruniu, nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną opiekę i dostęp do najnowszych technologii leczniczych, dzięki czemu możesz cieszyć się lepszą jakością życia, bez uciążliwego problemu nadmiernej potliwości.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!