ÿ 圠Ӛdiv>

Usuwanie tłuszczu (tkanki tłuszczowej) z brzucha, po porodzie Toruń

Nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotka skóra, rozstępy to problemy, z jakimi zmaga się wiele kobiet po porodzie czy procesie odchudzania. U znacznej części młodych mam, brzuch już nie wraca do dawnego kształtu sprzed ciąży. W tej okolicy: rozciągnięte mięśnie, wiotka tkanka podskórna oraz nagromadzony tłuszcz są trudne do usunięcia.

Upływający czas, obecny styl życia i złe nawyki żywieniowe powodują, że powłoki brzuszne tracą swoją jędrność oraz elastyczność. Tak poważnych defektów nie usuną całkowicie kosmetyki czy sport.

W zakresie tego problemu oferujemy zabiegi:

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!