ÿ 圠Ӛdiv>

ALMA HARMONY XL PRO ND:YAG 1064 NM
zmiany naczyniowe głębokie na nogach

Platforma laserowa HARMONY XL PRO to nowoczesne i multiaplikacyjne urządzenie, wyprodukowane przez Alma Lasers - światowego lidera tworzącego technologie działające w oparciu o lasery, światło, ultradźwięki czy fale radiowe. Jej głowica ND:YAG 1064 NM skutecznie i niemal bezboleśnie radzi sobie ze zmianami naczyniowymi głębokimi na nogach.

 Pajączki czy żylaki na nogach to problem coraz powszechniej występujący nawet u bardzo młodych osób. Tego typu zmiany powodują często kompleksy i niemożność odkrycia nóg. Dlatego też w naszym instytucie EndoMed wprowadziliśmy zabieg Alma Harmony XL Pro Nd:YAG 1064 Nm, umożliwiający kompleksowe pozbycie się problemu w niemal bezbolesny sposób.

ALMA HARMONY XL PRO ND:YAG 1064 NM - wskazania

Zabieg Alma Harmony XL Pro Nd:YAG 1064 nm jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, którym zależy na usunięciu:

• zmian naczyniowych głębokich na nogach (pajączków, żylaków),
• innych zmian o charakterze naczyniowym (zrostów czy wylewów podskórnych, spowodowanych niską elastycznością ścianek żył).

Zabieg jest szybki, bezpieczny oraz wysoce skuteczny. Pacjenci najczęściej dostrzegają jego efekty już po wykonaniu pierwszego zabiegu.

ALMA HARMONY XL PRO ND:YAG 1064 NM - przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Alma Harmony
XL Pro Nd:YAG 1064 Nm są:

• ciąża,
• karmienie piersią,
• stosowanie kremów z retinolem, z witaminą A,
• aktywna opryszczka,
• stan zapalny skóry,
• aktywna choroba nowotworowa,
• świeża opalenizna,
• fotodermatozy,
• tendencje do powstawania bliznowców,
• stosowanie peelingu medycznego (do 30 dni przed zabiegiem) lub ziarnistego (do 7 dni przed zabiegiem),
• depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem lub kremem do depilacji na obszarze zabiegowym (do 7 dni przed jego wykonaniem),
• przyjmowanie leków, które obniżają krzepliwość krwi,
• ciężkie choroby ogólnoustrojowe (m.in. cukrzyca, choroba niedokrwienna serca czy niewydolność nerek),
• stosowanie substancji światłouczulających (m.in. antybiotyków, leków na depresję, niektórych ziół - skrzypu, nagietka, dziurawca).

ALMA HARMONY XL PRO ALMA HARMONY XL PRO ND:YAG 1064 NM - przygotowanie do zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro Nd:YAG 1064 nm nie wymaga specjalnego przygotowania (poza stosowaniem się do przeciwwskazań). Należy jedynie pamiętać, żeby bezpośrednio przed zabiegiem nie opalać się, nie korzystać z solarium ani używać samoopalaczy.

ALMA HARMONY XL PRO ND:YAG 1064 NM -
opis zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro Nd:YAG 1064 nm dedykowany jest do usuwania zarówno zmian naczyniowych powierzchownych, jak i głębokich, niebieskich o średnicy do 4 mm. Wiązka lasera neodymowo-yagowego o długości światła 1064 nm głęboko przenika do skóry właściwej i działa na hemoglobinę, powodując koagulację śródbłonka naczyniowego i stan zapalny (miejscowy). Efektem końcowym zabiegu jest trwałe zamknięcie światła naczynia krwionośnego bez uszkodzeń naskórka. Czerwona plamka światła, emitowana przez urządzenie, umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne wykonywanie zabiegu. Na komfort Pacjentów, poddających się zabiegowi, ma ogromny wpływ intensywne, kontaktowe chłodzenie. To dzięki niemu nie odczuwa się ciepła, które jest powszechne przy analogicznych zabiegach a ryzyko poparzenia wykluczone.

Warto również wspomnieć, że zabieg z użyciem głowicy Nd:YAG 1064 nm jest w pełni bezpieczny, łącząc odpowiednią długość światła z minimalnym czasem jego emisji, wynoszącym jedynie 60 milisekund.

Zamknięcie pojedynczych naczynek trwa zaledwie od 5 do 10 min. Natomiast zamykanie rozległych naczyń na nogach to zabieg nieco dłuższy trwający około 30-60 minut. Do uzyskania długofalowych efektów potrzebna jest seria 3-4 zabiegów (w zależności od ilości i rodzaju zmian naczyniowych).

ALMA HARMONY XL PRO ND:YAG 1064 NM - zalecenia po zabiegu

Alma Harmony XL Pro Nd:YAG 1064 nm nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest również niemal bezbolesny. 2-3 dni po zabiegu na skórze może utrzymywać się zaczerwienienie czy niewielki obrzęk.

Zalecenia po zabiegu obejmują:

• stosowanie łagodnych, nie zawierających mydła i alkoholu preparatów oczyszczających kilka dni po zabiegu,
• bezwzględny zakaz opalania przez miesiąc po zabiegu,
• bezwzględne stosowanie preparatów z wysokim filtrem UV na obszar poddany zabiegowi (najlepiej SPF 50+)
• unikanie skrajnie wysokich lub niskich temperatur (sauny, siarczystego mrozu itp.),
|• unikanie zabiegów złuszczających.
• rezygnacja z nadmiernego wysiłku fizycznego.

Laserowe zamykanie naczynek na nogach Toruń odbywa się u nas w placówce, tj. w Instytucie Medycyny Estetycznej Toruń.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!