USUWANIE, REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU TORUŃ - ACCENT PRIME

Niezależnie od stosowanej diety czy wykonywanych ćwiczeń, wraz z upływem czasu niektóre partie ciała ulegają szybszemu zwiotczeniu, zaś oznaki cellulitu pojawiają się u osób w każdym wieku, niezależnie od tuszy. Próby jego niwelacji, poprzez prowadzenie zdrowego trybu życia, w wielu przypadkach okazują się nieefektowne.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo zdecydowaliśmy poszerzyć ofertę naszego Instytutu o system wykorzystujący fale radiowe. Przy wyborze kierowaliśmy się parametrami urządzeń, tj. moc i częstotliwość, które decydują o skuteczności zabiegów. Zakup poprzedzony był wnikliwymi i szczegółowymi porównaniami wszystkich dostępnych urządzeń tego typu na rynku światowym. Wybór padł na urządzenie Accent PRIME – Alma Lasers, cechujące się najwyższymi parametrami. Urządzenie działa z największą na rynku dostępną częstotliwością 40.68 MHz i mocy aż 300W (przy średniej częstotliwości 0,5 - 10 MHz).

Zapewnia szybkie i równomierne rozgrzanie tkanki, a w konsekwencji szybsze przeprowadzenie zabiegu. Dla porównania konkurencyjne urządzenia RF wytwarzają częstotliwość dużo niższą; i tak np.: Aluma (Lumenis) – dostarcza 0,5 MHz, Thermage (Solta Medical) - 6 MHz, natomiast Maximus TriLipo (Pollogen) - 1MHz, Venusfeeze (Venus Concept) - 1MHz, Venus Legacy (Venus Concept) – 1MHz.

System Accent Prime to nowoczesne, zaawansowane rozwiązanie technologiczne izraelskiego producenta sprzętu medycznego Alma Lasers, należące do znanej rodziny urządzeń wielofunkcyjnych Accent Family, które oprócz uznanych w medycynie estetycznej fal radiowych RF wykorzystuje również ultradźwięki oraz drenaż limfatyczny dając unikalne na rynku narzędzie walki z niedoskonałościami zarówno w obrębie twarzy, jak i całego ciała.

System Accent PRIME to najmłodsze(premiera na świecie w roku 2016), a zarazem najnowocześniejsze, zaawansowane rozwiązanie technologiczne izraelskiego producenta sprzętu medycznego Alma Lasers. Należy do znanej rodziny urządzeń wielofunkcyjnych AccentFamily, które oprócz uznanych w medycynie estetycznej fal radiowych (RF) wykorzystuje również ultradźwięki (US) oraz drenaż limfatyczny. Daje unikalne na rynku narzędzie walki z niedoskonałościami zarówno w obrębie twarzy, jak i całego ciała.

W Instytucie EndoMed wielozadaniowa platforma zabiegowa Accent Prime zastąpił znany i bardzo doceniany przez naszych pacjentów starszy system Alma Laser – Accent Ultra, który cieszył się ogromnym powodzeniem – wykonaliśmy nim kilka tysięcy skutecznych, nieinwazyjnych zabiegów.

Accent Prime to agent do zadań specjalnych: dokonuje bezinwazyjnego liftingu skóry, poprawia owal twarzy, unosi zwisający podbródek, wygładza zmarszczki, redukuje miejscową tkankę tłuszczową, likwiduje zwiotczenia skóry w obrębie ramion, brzucha, pośladków czy ud, a także leczy zaawansowane postacie cellulitu. Znajduje swoje zastosowanie w likwidacji różnego rodzaju blizn, doskonale sprawdza się także podczas niwelacji rozstępów. Accent Prime jest w stanie dokonać rewolucyjnych zmian bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, czy jakichkolwiek środków znieczulających. Dodatkową korzyścią jest brak okresu rekonwalescencji, wyłączającej pacjenta z normalnego życia.

TECHNOLOGIA RADIOFREKWENCJI

Zastosowanie technologii RF (ang.radio frequency – fale radiowe) wywołało rewolucję w medycynie estetycznej, stając się poważnym konkurentem dla inwazyjnych zabiegów operacji plastycznych. Ze względu na swoją efektywność w poprawianiu jędrności i struktury skóry nazywa się ją często techniką operacji „bez skalpela”, rezultaty po serii zabiegów są wręcz zdumiewające. Skuteczność i bezpieczeństwo technologii zostało potwierdzone badaniami klinicznymi oraz prestiżowym certyfikatem FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

Accent Prime to sprawdzony na świecie medyczny system radiofrekwencji do termoterapii wolumetrycznej. Jest to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (40,68 Mhz) do wytwarzania ciepła i podgrzanie tkanek do temperatury 45-60 °C poprzez dwa mechanizmy: wprawianie w ruch rotacyjny molekuł wody (dipole) i zjawisko oporności tkanek. Poprzez odpowiednie zastosowanie różnych głowic, podgrzaniu (termoterapii) poddawane są odpowiednie warstwy skóry i tkanki podskórnej.

Zapewnia to efekt wygładzenia i liftingu skóry oraz zmian objętościowych – modelowania sylwetki poprzez:

 • wzrost przepływu krwi przez tkanki – rozszerzenie naczyń krwionośnych,
 • obkurczenie i reorganizację włókien kolagenu – lifting i ujędrnienie skóry,
 • wzrost syntezy nowego kolagenu – biorewitalizacja,
 • wzrost napięcia i obkurczenie tkanki łącznej – remodeling, poprawa konturów i struktury skóry
 • wzmożony drenaż płynu obrzękowego tkanki tłuszczowej – usuwanie toksyn,
 • redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu – lipoliza.
Wpływ fal radiowych na kolagen jest dwuetapowy i można go podzielić na:
 • Efekt krótkotrwały natychmiastowy
  • Kolagen typu I stanowi podstawowe rusztowanie skóry właściwej. Prawidłowo usieciowany tworzy układ helisy zbudowanej z trzech splecionych łańcuchów kolagenu, utrzymywanych dzięki wiązaniom krzyżowym i cząsteczkom chemicznym. Z wiekiem przeważa degradacja kolagenu, poszczególne jego włókna skracają się, uszkadzają i fragmentują. Stwierdzono, że skóra dorosłego człowieka co roku traci około 1% zawartości kolagenu w skórze właściwej. W wyniku podgrzania skóry przez RF podgrzewa się kolagen, niektóre wiązania krzyżowe rozrywają się i struktura potrójnej helisy ulega rozwinięciu. Kolagen ulega częściowemu rozpadowi. Dzięki zachowanym wiązaniom chemicznym helisa ulega rozluźnieniu, ale się nie rozpada, lecz pogrubia i rozplata. To skrócenie włókien kolagenowych daje zauważalne naciągnięcie skóry tuż po zabiegu RF.
 • Efekt odległy długotrwały
  • W wyniku częściowego rozpadu włókien kolagenowych wydzielane są enzymy, które trawią uszkodzony kolagen, a produkty rozpadu stymulują fibroblasty do syntezy nowego kolagenu. Tak rozpoczyna się złożony proces tzw. remodelingu skóry właściwej, który trwa kilka miesięcy (w przypadku głębszego podgrzania skóry). Te właściwości stymulujące produkcję i remodeling kolagenu w konsekwencji prowadzą do uzyskania jędrnej i bardziej elastycznej skóry.

Połączenie działania kilku głowic w systemie Accent Prime zapewnia niespotykane możliwości leczenia cellulitu, wiotkości skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

W trakcie terapii wykorzystywane są różne głowice dobierane indywidualnie do potrzeb i problemu pacjenta:

Card image cap

UNILARGE

pozwalająca na redukcję cellulitu, głęboką stymulację i reorganizację kolagenu na twarzy i ciele.

Card image cap

BIPOLAR

głowica pozwalająca na płytsze, bezpieczne i precyzyjne usuwanie zmarszczek oraz lifting skóry w okolicach gdzie skóra jest delikatna i cieńsza np.: twarzy, wokół oczu czy dekolcie. Głowica Bipolar w połączeniu z Ulilarge wykorzystywana jest również w walce z nadpotliwością.

Card image cap

UNIBODY / UNIFORM

Opatentowana ruchoma głowica do redukcji cellulitu i biorewitalizacji skóry na dużych powierzchniach, dodatkowo podnosząca skuteczność terapii poprzez drenaż limfatyczny.

Card image cap

Pixel RF

Aablacyjna głowica frakcyjny RF, doskonałe narzędzie do przebudowy skóry, znajduje swoje zastosowanie w likwidacji różnego rodzaju blizn, doskonale sprawdza się także podczas niwelacji rozstępów oraz głębokich zmarszczek.

Card image cap

ULTRAFACE

Głowica ultradźwiękowa przeznaczona do modelowania twarzy – ukierunkowana na trwałą redukcję tkanki tłuszczowej podbródka.

Card image cap

ULTRA SPEED

Głowica ultradźwiękowa o średnicy 8 cm, wykorzystywana na dużych obszarach ciała. Efektywnie i selektywnie działa na depozyty tłuszczowe, bazując na wzroście przepuszczalności błon komórkowych, usprawnieniu oddychania tkankowego i pobudzeniu przemiany materii komórek, bez niszczenia otaczających struktur, takich jak: skóra, naczynia krwionośne i nerwy obwodowe. Trwała redukcja opornej tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego zajmuje tylko 20 min.

ACCENT PRIME NA TLE KONKURENCJI

Unikatowe rozwiązania zastosowane w zaawansowanej, wielofunkcyjnej platformie Accen Prime powodują, ze jest ona poza zasięgiem wszelkiej konkurencji:

ŁĄCZENIE TECHNOLOGII

Łączenie innowacyjnych technologii podczas jednej procedury pozwala zwiększyć efekty terapeutyczne, które są długotrwałe. Umożliwia to jednocześnie redukcję głębokich depozytów tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Ma również znaczący wpływ na zmniejszenie ilości sesji zabiegowych, a także krótszy czas trwania terapii.

SELEKTYWNOŚĆ

Accent Prime to jedyne tego typu urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie zabiegu na różnych głębokościach skóry w zależności od problemu. Precyzyjne, indywidualne dostosowanie głębokości działania fali radiowej oraz odpowiednie rozgrzanie tkanki gwarantuje lepszą kontrolę procedury a tym samym zwiększenie jej skuteczności.

SKONCENTROWANA KONTROLA GŁĘBOKOŚCI

Technologia Phase Shifter - możliwość ustawienia głębokości działania unipolarnej fali radiowej z poziomu monitora, w zależności od problemu.

PARAMETRY ZABIEGU

Najwyższe parametry spośród dostępnych tego typu urządzeń na rynku: częstotliwość fali radiowej – 40,68 MHz i mocy 300W. Gwarantuje to bardzo szybkie i równomierne rozgrzanie tkanek co znacząco wpływa na poniesienie skuteczności zabiegu i uzyskanie spektakularnych efektów terapeutyczny.

BEZPIECZEŃSTWO

Zabiegi są bezinwazyjne, w pełni bezpieczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt. Procedurę można wykonywać na skórze opalonej. Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi oraz prestiżowym certyfikatem FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć.

KOMFORT

Zabieg radiofrekwencji jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Dzięki stopniowemu rozgrzaniu tkanek oraz wbudowanemu systemowi chłodzenia, pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Procedura ma charakter relaksujący i bardzo komfortowy.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża i okres karmienia piersią,
 • menstruacja,
 • choroba nowotworowa,
 • choroby nerek i wątroby,
 • choroba niedokrwienna serca i przebyty zawał mięśnia sercowego,
 • zakrzepica żylna i problemy z krzepliwością krwi,
 • łuszczyca (w miejscy wykonywania zabiegu),
 • rozrusznik serca,
 • metalowe implanty (w miejscu wykonywania zabiegu),
 • stany zapalne skóry (w miejscu wykonywania zabiegu),
 • cukrzyca, padaczka,
 • przepuklina brzuszna,
 • stosowanie leków sterydowych,
 • silne zmiany naczyniowe na skórze,
 • przerwanie ciągłości naskórka w miejscu wykonywania zabiegu,
 • trwałe wypełniacze, Botox, kwas hialuronowy – min. 3 tygodnie po zastosowaniu,
 • pacjenci w trakcie leczenia Roacutanem lub Izotekiem, bądź mniej niż rok od zakończenia leczenia.

MISJE Z ACCENT PRIME

TWARZ

 • lifting twarzy
 • poprawa owalu twarzy
 • likwidacja drugiego podbródka

Zauważyłaś, że skóra na twarzy straciła swoją elastyczność i zniknął jej piękny owal. A może przeszkadza Ci „drugi podbródek”? Nie musisz akceptować tego stanu. Accent Prime™ działa na siateczkę włókien kolagenowych mobilizując je do działania. Dodatkowo ma moc niwelowania tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Skorzystaj z zabiegu i ciesz się pięknym profilem bez „drugiego podbródka” i wysmuklonym owalem twarzy.

PLECY / RAMIONA

 • modelowanie ramion
 • wygładzanie pleców

Są takie obszary na twoim ciele, z którymi nie wiesz jak sobie poradzić. Ramiona z wiekiem lub po schudnięciu straciły jędrny wygląd. Plecy, na których widoczne są wałeczki tłuszczu. Accent Prime™ radzi sobie z tymi problemami. Dzięki ultradźwiękom i fali radiowej niszczy nadmiar tkanki tłuszczowej i błyskawicznie ujędrnia ciało. Od tej chwili bez kompleksów odkryjesz ramiona i pokażesz idealnie gładkie plecy.

BRZUCH / TALIA / UJĘDRNIANIE BRZUCHA PO PORODZIE (CIĄŻY)

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • wysmuklanie talii
 • likwidacja wiotkiej skóry na brzuchu po porodzie

Siedzący tryb życia, drastyczne diety, ciąża to wystarczy by mieć kłopoty z „oponką” na brzuchu. Skóra staje się wiotka, a wtedy nawet intensywny trening nie jest w stanie przywróci jej dawnej elastyczności. Jednak jest coś co działa szybko i skutecznie. Technologii Accent Prime™ wystarczy 20 minut by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha i ujędrnić skórę. Twoja smukła talia i płaski brzuch są w zasięgu ręki.

UDA / KOLANA / MODELOWANIE POŚLADKÓW

 • likwidacja cellulitu
 • wysmuklanie ud
 • odmładzanie kolan
 • modelowanie pośladków

Gładkie, szczupłe nogi, wymodelowane pośladki – to możliwe i prostsze niż myślisz. Accent Prime™ skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową, wiotką skórą po wewnętrznej stronie ud i nad kolanami. Połączenie ultradźwięków z falami radiowymi działa szybko i skutecznie również w tych trudnych obszarach. Dzięki stymulowaniu włókien kolagenowych uzyskasz efekt wyszczuplenia i uniesienia skóry na pośladkach i nad kolanami

ACCENT PRIME W LECZENIU NADPOTLIWOŚCI

Nadmierna potliwość to uciążliwa choroba, z którą zmaga się wiele osób. Zwykle pojawia się w wieku 20-30 lat. Stanowi duży problem zarówno w codziennych kontaktach towarzyskich, jak i zawodowych. Problem najczęściej występuje w rejonach dłoni, stóp, pach, czasem twarzy. Jeśli pocisz się i trudno to ukryć, nie działają nawet specjalistyczne apteczne środki o silnym i wydłużonym działaniu, wypróbuj innowacyjny zabieg systemem Accent Prime Alma Laser, który skutecznie zwalczy wzmożoną potliwość a Ty odzyskasz pewność siebie.

JAK WYGLĄDA LECZENIE NADPOTLIWOŚCI W SYSTEMIE ACCENT PRIME?

Program Accent Prime swoje działanie opiera na łączeniu komplementarnych technologii stosowanych przez specjalistyczne głowice laserowe, termicznie reguluje procesy pocenia się w organizmie. Metoda jest nieinwazyjna, pacjenci nie muszą się do niej specjalnie przygotowywać ani odbywać okresu rekonwalescencji. Terapia nie ma efektów ubocznych, gdyż nie zaburza równowagi termicznej organizmu ani nie niszczy gruczołów potowych.

Przed wykonaniem zabiegu z pacjentem przeprowadzony zostaje wywiad medyczny w celu wykluczenia przeciwwskazań i zakwalifikowania do zabiegu. Aby uzyskać zadawalające efekty należy wykonać serię kilku- kilkunastu zabiegów w odstępach czasu 2-4 tygodniowych. Naturalne procesy organizmu mogą z czasem znowu zacząć pracować nadaktywnie, wtedy zabieg można powtórzyć.

PRZEBIEG ZABIEGU

 • Podczas zabiegu wykorzystywana zostaje głowica fal radiowych RF w procesie radiofrekwencji.
 • Głowice przykłada się do obszarów ciała, gdzie zaobserwowano wzmożoną potliwość.
 • Zabieg trwa kilkanaście, kilkadziesiąt minut.
 • Pacjenci w czasie zabiegu nie odczuwają bólu, mogą się zrelaksować.
 • Po zabiegu nie zostają blizny ani skazy na ciele.
 • Zabieg jest kontrolowany, bipolarne i monopolarne fale elektromagnetyczne docierają do gruczołów potowych i działają na znajdujące się wewnątrz nich cząsteczki wody.
 • W wyniku drgania i rozpadania się cząsteczek następuje zahamowanie nadmiernego pocenia się.
 • Podczas zabiegu nie zostają naruszony otaczające tkanki organizmu.

Pamiętaj, że nadmierna potliwość to problem natury nie tylko estetycznej, ale także zdrowotnej. Nie pozwól, by odbierała Ci pewność siebie, powodowała dyskomfort psychiczny i stawiała w krępujących sytuacjach. Wyeliminuj ją ze swojego życia! Powiedz STOP mokrym stopom i pachom, powstrzymaj pot z czoła. W bezbolesnym, szybkim i bezpiecznym zabiegu leczenia nadpotliwości z Accent Prime.


Efekty przed i poprzed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po przed i po

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!