Usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego

ALMA HARMONY XL PRO Q-SWITCHED

ALMA HARMONY XL PRO Q-SWITCHED
skuteczne laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego.

Szybkie i skuteczne usuwanie niechcianych tatuaży i makijażu permanentnego.

Platforma laserowa HARMONY XL PRO to nowoczesne i multiaplikacyjne urządzenie, wyprodukowane przez Alma Lasers - światowego lidera tworzącego technologie działające w oparciu o lasery, światło, ultradźwięki czy fale radiowe. Platforma ta, dzięki wymiennym głowicom, posiada szerokie zastosowanie w zabiegach medycyny estetycznej. Jedną z jej licznych zalet jest zastosowana technologia Q-SWITCHED, umożliwiająca usunięcie tatuaży (zarówno jasnych, jak i ciemnych), zmian pigmentacyjnych oraz makijażu permanentnego.

Tatuaże z roku na rok zyskują na popularności - i to nie tylko wśród nastolatków. Często tatuuje się imię aktualnego ukochanego, bliżej nieokreślony ciąg znaków lub nieznany symbol. Niektórzy tatuaże wykonują u profesjonalistów, ale bywa i tak, że, np. w trakcie wakacji, powierza się to zadanie zupełnemu amatorowi. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób żałuje tej decyzji i decyduje się na usunięcie tatuażu. Amatorskie dzieła wykonywane przy użyciu mniej gęstych barwników, łatwiej jest usunąć niż te profesjonalne. Jeszcze do niedawna wykorzystywano do tego zabieg chirurgiczny, dermabrazję lub peeling chemiczny. Metody te nie były jednak w pełni satysfakcjonujące w przeciwieństwie do zabiegu laserowego wykonanego najnowocześniejszym urządzeniem Alma Harmony Xl Pro Q-Switch.

Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu na twarzy. To, czym różni się od klasycznego tatuażu, jest okres utrzymywania się na skórze - nie całe życie, a 3-5 lat, ponieważ tusz podawany jest powierzchniowo. Niestety, dość często zdarza się tak, że wykonany zabieg nie spełnia oczekiwań pacjenta i dochodzi do podjęcia decyzji o usunięciu makijażu permanentnego. W niektórych przypadkach proponuje się pokrycie makijażu tatuażem w odcieniu skóry, ale rozwiązanie to ma kilku dość poważnych wad. Przede wszystkim wygląda nienaturalnie i w lecie, przy opalonej skórze, bardzo się odróżnia. Zdecydowanie bardziej efektywnym rozwiązaniem jest zastosowanie serii zabiegów laserem Alma Harmony Xl Pro Q-Switched.

ALMA HARMONY XL PRO Q-SWITCHed  - Wskazania:

Zabieg laserem Q-Switch przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, którym zależy na usunięciu: 

• tatuaży (we wszystkich kolorach)
• zmian pigmentacyjnych (zarówno płytkich, jak i głębokich)
• makijażu permanentnego oczu lub brwi.

Zabieg jest szybki, bezpieczny oraz wysoce skuteczny.

ALMA HARMONY XL PRO Q-SWITCHed - Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu laserem Q-Switched są:

• ciąża,
• karmienie piersią,
• przyjmowanie w ciągu ostatniego pół roku pochodnych witaminy A (Roaccutan, Izotec itp.),
• aktywna infekcja bakteryjna lub wirusowa,
• stan zapalny skóry,
• skłonność do bliznowców,
• zaburzenia odporności organizmu,
• choroba nowotworowa,
• świeża opalenizna,
• nieregularna pigmentacja skóry (łuszczyca, bielactwo)
• ciężkie choroby ogólnoustrojowe (m.in. cukrzyca, choroba niedokrwienna serca czy niewydolność nerek),
• spożycie alkoholu (na 24h przed zabiegiem),
• stosowanie substancji światłouczulających (m.in. antybiotyków, leków na depresję, niektórych ziół - nagietka, dziurawca).

Zabiegu nie można wykonać także u osób, które mają mocno opaloną skórę lub naturalnie bardzo ciemną karnację.

ALMA HARMONY XL PRO Q-SWITCHed -
przygotowanie do zabiegu

Zabieg Alma Harmony Xl Pro Q-Switched nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy jedynie pamiętać, żeby bezpośrednio przed zabiegiem nie opalać się, nie korzystać z solarium ani używać samoopalaczy.

ALMA HARMONY XL PRO Q-SWITCHed - opis zabiegu

Zabieg Alma Harmony Xl Pro Q-Switched polega na usunięciu tatuażu, makijażu permanentnego lub zmiany pigmentacyjnej za pomocą technologii laserowej o odpowiednio dobranej mocy fali. Laser Q-Switched doskonale nada się do ciemnych kolorów tuszu (czarny, szary, grafitowy, niebieski) natomiast długość fal 532 nm KTP zdecydowanie lepiej sprawdzi się w przypadku barw jaśniejszych (czerwony, pomarańczowy, żółty). Przed zabiegiem następuje aplikacja kremu znieczulającego, dzięki czemu jest on niemal bezbolesny. Laser Q-Swiched emitując ultrakrótkie (nanosekundowe) impulsy do skóry właściwej, mechanicznie rozbija cząsteczki barwnika na mniejsze elementy, które wydalane są z organizmu przez układ immunologiczny, bez jednoczesnego naruszenia otaczających tkanek co skutkuje blednięciem tatuażu lub makujażu permanentnego. Warto wspomnieć, że ryzyko powstania blizn lub hipopigmentacji jest w tym przypadku minimalne. Zarówno Pacjent, jak i lekarz w trakcie zabiegu mają dla bezpieczeństwa założone specjalne okulary ochronne. Innowacyjna technologia Q-Switched umożliwia usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego, wykonanego zarówno amatorsko przy użyciu węgla pierwiastkowego jak i metodą profesjonalną przy użyciu barwników organicznych.

Liczba wymaganych zabiegów oraz efekt końcowy zależą do wielu czynników:

• sposobu wykonania (amatorsko czy profesjonalnie),
• koloru tatuażu, • gęstości i intensywności barwnika
• fototypu skóry • wieku tatuażu

Tatuaże amatorskie wymagają serii ok. 4-5 zabiegów, profesjonalne zaś ok. 4-8 zabiegów ze względu na większą gęstość i intensywność pigmentu. Sesje wykonuje się w odstępach 6-8 tygodni, w tym czasie następuje całkowite wchłonięcie przez organizm drobinek rozbitego barwnika i stopniowe rozjaśnienie tatuażu.

ALMA HARMONY XL PRO Q-SWITCHed - zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu Alma Harmony Xl Pro Q-Switched może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie skóry, natomiast kilka dni po nim, w miejscu, w którym znajdował się makijaż permanentny lub tatuaż pojawiają się szybko znikające strupki. Przez wzgląd na konieczność ochronę obszaru poddanego zabiegowi, wykonuje się go głównie w okresie jesienno-zimowym.

Zalecenia po zabiegu obejmują:

• unikanie opalania przez miesiąc po zabiegu,
• bezwzględne stosowanie preparatów z wysokim filtrem UV na obszar poddany zabiegowi (najlepiej SPF 50+),
• intensywne nawilżanie oraz natłuszczanie skóry,
• unikanie skrajnie wysokich lub niskich temperatur (sauny, siarczystego mrozu itp.).

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!