Blog

Niechciana pamiątka po trądziku – blizny potrądzikowe, jak pozbyć się ich raz na zawsze?
DATA PUBLIKACJI: 2020-10-15

Aż 85% osób między 12. a 24. rokiem życia boryka się z trądzikiem - w mniejszym lub większym stopniu. Niestety, coraz częściej poza przykrymi wspomnieniami, pozostają po nim także uciążliwe do wyleczenia blizny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak mocno obniżają one samoocenę i poczucie własnej wartości… Na szczęście obecnie instytuty medycyny estetycznej oferują wiele zabiegów, które skutecznie usuwają blizny potrądzikowe. W ofercie EndoMed w Toruniu każdy znajdzie rozwiązanie swoich problemów z pozostałościami po tym - jakże przykrym - problemie skóry. Przekonaj się, co możemy Ci zaproponować!

Blizny potrądzić jak leczyć - Blog Toruń

Karboksyterapia - dwutlenek węgla w drodze do gładkiej skóry

Zabieg karboksyterapii to nic innego jak śród- lub podskórna iniekcja medycznego dwutlenku węgla metodą mikronakłuć. W Instytucie medycyny estetycznej EndoMed dokonujemy jej medycznym, najnowocześniejszym urządzeniem Carboxytherapy™ Dual XT. Dzięki wstrzyknięciu czystego dwutlenku węgla naczynia krwionośne się rozszerzają, pojawiają się nowe naczynia włosowate i następuje intensyfikacja produkcji kolagenu. Sam zabieg karboksyterapii charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz szybkim działaniem. Pozytywnie wpływa na skórę, nie tylko spłycając, a następnie niwelując blizny, ale i ją odżywiając.

Mikroplazma frakcyjna - pozbądź się blizn potrądzikowych

Marzy Ci się widoczne spłycenie blizn potrądzikowych już po pierwszym zabiegu? Postaw na zabieg mikroplazmy frakcyjnej laserem Pixel RF. Proces polega na tworzeniu siateczki mikrouszkodzeń skóry właściwej oraz naskórka, co przyspiesza odbudowę włókien elastyny oraz kolagenu. Regeneracja skóry następuje bardzo szybko, bo już w ciągu 2-4 dni po zabiegu. Wtedy też można już zaobserwować efekty mikroplazmy frakcyjnej, które są naprawdę spektakularne. Jak już wspomnieliśmy, bardzo szybko widać rezultaty terapii, co tylko zwiększa motywację do jej kontynuacji. Poza redukcją blizn potrądzikowych, efektem dodatkowym po zastosowaniu lasera Pixel RF jest także lifting skóry, co z pewnością ucieszy każdego klienta!

Blizny potrądzić czym leczyć

Platforma laserowa Alma Harmony XL Pro - wszechstronne działanie, spektakularne efekty!

W toruńskim Instytucie medycyny estetycznej EndoMed posiadamy nowoczesną i innowacyjną platformę laserową Alma Harmony XL Pro. Podłączając do niej odpowiednie moduły, kompleksowo można zadbać o swoją skórę i ciało! Wszystko to dzięki działaniu laserów, światła, ultradźwięków oraz fal radiowych. Jeżeli chcesz pozbyć się blizn potrądzikowych, z pewnością zaproponowalibyśmy Ci jeden z następujących zabiegów.

Frakcyjny laser nieablacyjny - ClearLift 4D

Laser ClearLift 4D jest idealny dla osób, które obawiają się zabiegów inwazyjnych, a oczekują szybkich efektów! Rekomendujemy go w EndoMed Toruń klientom, którzy chcą walczyć z bliznami potrądzikowymi, znajdującymi się na najdelikatniejszych obszarach skóry. Nieablacyjny laser Q-Switched nie uszkadza wierzchnich warstw skóry. Wysyła on ultrakrótkie impulsy o wysokiej energii. Dzięki temu skutecznie i bardzo szybko spłyca, a następnie usuwa blizny każdego pochodzenia - także potrądzikowe, a oprócz tego regeneruje oraz odmładza naskórek. Jeżeli zależy Ci na jeszcze szybszych efektach, połącz terapię laserem z wtłaczaniem substancji aktywnych dzięki głowicy Impakt.

Frakcyjny laser ablacyjny - iPixel ER:YAG 2940 NM>

Szybki, bezbolesny i bezpieczny - taki jest właśnie zabieg frakcyjnym laserem ablacyjnym - iPixel RT:YAG 2940 NM. Wykorzystując wiązkę promieni świetlnych lasera erbowego, charakteryzujących się różną długością, komórki skóry właściwej są pobudzane do tworzenia kolagenu. Laser jest określany jako ablacyjny, ponieważ powoduje ablację - odparowanie niewielkich fragmentów zabiegowych, jednocześnie pozostawiając między nimi rezerwuary zdrowych komórek. Tym sposobem powstają mikrokanaliki, czyli właśnie pixele. Okres rekonwalescencji po zabiegu jest bardzo krótki, sam zabieg należy do bezbolesnych (dzięki systemowi chłodzącemu), a na efekty działania lasera czeka się naprawdę krótko! Podobnie jak w przypadku zabiegu ClearLift 4D, tak i przy terapii laserem ablacyjnym warto zintensyfikować efekty dzięki wtłaczaniu substancji aktywnych przy pomocy głowicy Impakt.

Pozbądź się blizn potrądzikowych w EndoMed Toruń!

Jeśli borykasz się z bliznami potrądzikowymi i nic na nie nie działa, zapraszamy do Instytutu medycyny estetycznej EndoMed w Toruniu na konsultację. Dobierzemy dla Ciebie taką terapię, która w jak najszybszym czasie przyniesie Ci maksymalne efekty leczenia! Nie musisz się męczyć z bliznami przez całe życie! Chętne Ci to udowodnimy!

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!