ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Skuteczne, nieinwazyjne zabiegi na rozstępy i blizny
DATA PUBLIKACJI: 2021-03-06

Blizny i rozstępy są jednymi z najbardziej uciążliwych problemów skóry. Jako bardzo trudne do ukrycia i wyleczenia, stają się często czynnikiem, znacząco wpływającym na komfort życia człowieka. Na szczęście kosmetologia i medycyna (również estetyczna) rozwijają się bardzo dynamicznie. Skutkuje to tym, że interwencja chirurga nie jest już niezbędna, jeżeli chce się trwale zniwelować szpecące blizny. W EndoMed - wiodącym instytucie medycyny estetycznej w Toruniu - często spotykamy się z Klientkami, które próbowały wielu specyfików likwidujących blizny. Jak można się domyślać - osiągnięte rezultaty były zdecydowanie mniej spektakularne niż oczekiwały. W EndoMed dysponujemy sprzętami najwyższej jakości, które doskonale radzą sobie nawet z największymi bliznami. O czym mowa? Chodzi o karboksyterapię oraz mikroplazmę frakcyjną z radiofrekwencją.

Skuteczne zabiegi na rozstępy i blizny

W Instytucie medycyny estetycznej EndoMed zawsze staramy się konstruować ofertę tak, żeby rozwiązywać wszystkie najczęściej występujące problemy Klientek. Walkę z bliznami i rozstępami podejmuje coraz większa ilość osób w każdym wieku. Wychodząc więc naprzeciw ich oczekiwaniom, proponujemy karboksyterapię oraz mikroplazmę frakcyjną z radiofrekwencją. Co różni te zabiegi? Który jest bardziej skuteczny?

Karboksyterapia - “magia” za pomocą dwutlenku węgla

Zabieg karboksyterapii cieszy się wśród naszych Klientek niesłabnącą popularnością. Posiada udokumentowaną, wysoką skuteczność oraz szerokie zastosowanie. Generalnie polega na iniekcji (śród- lub podskórnej) medycznego dwutlenku węgla metodą mikronakłuć. W toruńskim EndoMed karboksyterapię wykonujemy sprzętem medycznym Carboxytherapy™ Dual XT. Redukuje on blizny i rozstępy aż do 97% już po 3 zabiegach! To rewolucja w nieinwazyjnym usuwaniu tych defektów skóry. Efekty zabiegu są co najmniej spektakularne, a sam proces karboksyterapii - bezpieczny i nieinwazyjny. Karboksyterapia jest tak popularna z powodu na brak jakichkolwiek skutków ubocznych, bardzo krótki czas trwania zabiegu i sprawdzoną technologię. Biorewitalizację można wykonać niemal na całym ciele. Przeciwwskazania do zabiegu są dość “standardowe” - ciąża, karmienie piersią, najpoważniejsze choroby czy zażywanie niektórych leków.

rozstępy, blizny toruń

Mikroplazma frakcyjna - połączenie siły lasera frakcyjnego z mocą fal radiowych

W Instytucie medycyny estetycznej EndoMed wykorzystujemy same spradzone technologie - wszystko po to, by rozwiązywać wszystkie problemy naszych Klientek. Po tym, jak izraelski producent Alma Lasers wprowadził do swojej oferty PIXEL RF, nie mogliśmy nie zaopatrzyć się w ten ultranowoczesny sprzęt. Łączy on siłę lasera frakcyjnego z mocą fal radiowych. To dzięki temu pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów - bezboleśnie, szybko i bez okresu rekonwalescencji. Sam zabieg polega na stymulacji odbudowy włókien kolagenu i elastyny przy pomocy wiązki lasera, tworzącego siateczkę mikrouszkodzeń. Głowica sprzętu wyglądem przypomina wałeczek, wyposażony w setki mikroelektrod. Mimo zaczerwienienia skóry tuż po zabiegu, jego efekty można zaobserwować niemal natychmiastowo - już po pierwszej sesji. Oczywiście, na początku spłycenie blizn i rozstępów nie będzie spektakularne, ale warto pamiętać, że to dopiero początek… Na usunięcie defektów skóry trzeba będzie poczekać nieco dłużej, ale gwarantujemy, że warto!

Nieinwazyjne zabiegi na rozstępy i blizny? One naprawdę działają!

W Instytucie medycyny estetycznej EndoMed często słyszymy przed pierwszym zabiegiem jedynie niedowierzanie, które po całej kuracji zamienia się w szok… Szok pozytywny, rzecz jasna! Wszystko dzięki piorunującym efektom pozabiegowym! Obecnie kosmetologia i medycyna estetyczna sięgają tak daleko, że to, co jeszcze do niedawna było niemożliwe, dziś jest osiągalne. Nie ważne, jak rozległą i zaognioną bliznę posiadasz. Nasze fachowe sprzęty medyczne radzą sobie nawet z “najgorszymi” przypadkami. Pamiętaj, żeby najpierw umówić się na bezpłatną konsultację w celu dobrania odpowiedniego zabiegu i wykluczenia przeciwwskazań do jego wykonania. Potem pozostanie Ci już tylko spokojnie czekać na rezultaty kuracji. Zapraszamy do kontaktu - zawsze służymy fachową pomocą.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!