ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Czy warto zdecydować się na depilację laserową?
DATA PUBLIKACJI: 2021-10-14

Czy warto zdecydować się na depilację laserową?

Gdy za oknem zaczyna robić się cieplej, to oznacza, że dużymi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią konieczność codziennego golenia nóg. Znasz to? Pewnie tak. Cóż, to problem wielu kobiet i nie tylko. Istnieje jednak na to rozwiązanie - depilacja laserowa, dzięki której nie będziesz musiała każdego dnia sięgać po maszynkę do golenia lub depilator. Co to za zabieg i dlaczego warto się na niego zdecydować? Dowiedz się!

Czym jest depilacja laserowa i na czym polega?

Depilacja laserowa to zabieg, który już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością - nie tylko wśród kobiet, ale również mężczyzn. Nie powinniśmy jednak się dziwić, ponieważ jest to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się owłosienia. To znakomita propozycja dla tych osób, które zwyczajnie mają dość codziennego golenia.

Stawiając na laser, możemy raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia i cieszyć się gładką skórą. Zabieg depilacji laserowej trwa zazwyczaj od 10 do 60 minut. Jest to zależne m.in. w dużej mierze od miejsca, z którego usuwane jest owłosienie. Polega na wykorzystaniu wiązki lasera, która wnika w skórę i w ten sposób następuje zniszczenie cebulki włosa.

Soprano Titanium Lasery Głowica

Z jakich obszarów ciała możemy usuwać owłosienie?

W naszym Instytucie Medycyny Estetycznej EndoMed wykonujemy depilację laserową praktycznie na każdej partii ciała. Z naszych usług mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Do najczęściej depilowanych obszarów ciała zaliczamy:

  • nogi,
  • pachy,
  • wąsik,
  • bikini.

Kto powinien zdecydować się na depilację laserową?

Depilacja laserowa to zabieg, na który powinny zdecydować się przede wszystkim osoby, którym przeszkadza owłosienie. Chyba każdy z nas wie, jak bardzo uciążliwe może być codzienne golenie każdej partii ciała za pomocą maszynki. Oczywiście istnieją także inne możliwości takie jak wosk, lecz wiąże się to z bólem, jak i często wywołuje alergie.

Bardzo wiele osób zmaga się również z problemami zdrowotnymi. Do najczęściej występujących zaliczamy wrastające włoski oraz zapalenie mieszków włosowych. W takim wypadku nie ma lepszego rozwiązania niż depilacja laserowa. Nie warto regularnie wydawać wysokie kwoty pieniędzy na maszynki, plastry, depilatory, czy kremy - lepiej zainwestować je w zabieg i mieć spokój z owłosieniem na zawsze!

Najważniejsze zalety depilacji laserowej

Zasadniczym powodem, dla którego warto rozważyć depilację laserową, jest fakt, że jest ona bardzo skuteczna i trwała. To największa przewaga tej metody nad innymi sposobami usuwania owłosienia. Po zabiegu można zapomnieć o codziennym goleniu nóg, pach, czy okolic bikini!

Co ważne wbrew powszechnym opiniom depilacja laserowa nie wiąże się z dużym bólem - większość odczuwa jedynie delikatny dyskomfort i nic więcej! Szczególnie istotne jest też to, że wykonując zabieg laserowy, zawsze jesteśmy gotowi! Niespodziewany wypad na basen? A może wycieczka nad jezioro? Już nie musisz martwić się tym, kiedy ogolisz nogi, bikini i inne partie ciała, ponieważ owłosienie zostało trwale usunięte!

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!