ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Depilacja laserowa najbardziej skuteczną metodą usuwania zbędnego owłosienia
DATA PUBLIKACJI: 2021-02-13

Nieestetyczne owłosienie to zmora wielu osób. Borykają się z nim i ludzie młodzi, i w sile wieku. Metod usuwania zbędnych włosów jest więcej niż mogłoby się wydawać. Jeżeli zależy Ci na pozbyciu się owłosienia na całe życie, rozważ depilację laserową. Polega ona na niszczeniu struktury włosa i mieszka włosowego przy pomocy światła lasera.

Już po pierwszym zabiegu aż do 40% włosków mniej!

Liczby nie kłamią - dzięki depilacji laserowej raz na zawsze zapomnisz o problemie uciążliwego owłosienia! Czy jest dla każdego? Jak wygląda zabieg? Kiedy można spodziewać się spektakularnych efektów? Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości związane z tym tematem!

Depilacja laserowa - czy dla każdego?

Mimo że biorąc pod uwagę efekty pozabiegowe, ogromna liczba osób chce skorzystać z tej metody usuwania zbędnego owłosienia, niestety, nie wszyscy mają taką możliwość. Zacznijmy jednak od tego, kto może poddać się tym zabiegom. Masz tendencję do wrastających włosków? Borykasz się z dużą ilością owłosienia, którego nie sposób usunąć żadną inną metodą? Ciemne włoski na ciele skutecznie obniżają Twoją samoocenę? Depilacja laserowa to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu są natomiast m.in. ciąża, cukrzyca, niedawne zabiegi chirurgiczne, łuszczyca czy choroby nowotworowe. Warto również wspomnieć, że istnieją leki, które z uwagi na swoje działanie również uniemożliwiają wykonanie depilacji laserowej. W każdym dobrym instytucie medycyny estetycznej jeszcze przed pierwszym zabiegiem odpowiada się na szereg pytań, które mają za zadanie wykluczyć wszystkie ewentualne przeszkody do jego przeprowadzenia. Dzięki temu masz pewność, że zabieg będzie w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia. Choć to nie jedyne jego zalety…

Zdjęcie podczas zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa - skuteczna, szybka, bezbolesna

Depilacja laserowa jest nazywana często “jedyną metodą na usunięcie zbędnego owłosienia na całe życie”. Mimo że mogłoby się wydawać, iż to przesada, nic bardziej mylnego. Prawdopodobieństwo pozbycia się WSZYSTKICH włosków po cyklu zabiegów jest naprawdę bardzo wysokie. Nie da się również ukryć, że tym, co do niego przekonuje, jest także jego bezbolesność. Szczególnie wybierając instytuty medycyny estetycznej, gdzie oferowana jest depilacja laserowa przy pomocy urządzenia VECTUS™, nie trzeba martwić się bólem. Wszystko to dzięki zastosowanemu w głowicy chłodzeniu kontaktowemu. Nie mniej istotna jest także kwestia czasu trwania zabiegu. Jest to najczęściej jedynie kilka minut! Ciekawi Cię, jak to możliwe, że w tak krótkim czasie można uzyskać tak fenomenalne wyniki?

Zabieg depilacji laserowej - jak przebiega?

W przypadku większości laserów jeszcze przed właściwą depilacją przeprowadzona zostaje próba laserowa, chyba że wybierzesz salon, w którym korzysta się z urządzenia VECTUS™. Wtedy nie jest to konieczne, co, nie ukrywajmy, zdecydowanie upraszcza cały proces. W przypadku tego lasera kluczowy jest odpowiedni dobór wielkości głowicy do obszaru, z którego chce się usunąć włoski. W profesjonalnych instytutach ocenia się także fototyp skóry, który pozwala na ustalenie w 100% prawidłowych parametrów zabiegu. Warto wspomnieć, że dzięki temu ryzyko poparzeń redukuje się do absolutnego minimum. Zabieg depilacji laserowej polega na emisji światła idealnie w miejsca, z których chcesz usunąć zbędne owłosienie. Laser VECTUS™, dzięki zastosowanej technologii Advanced Contact Cooling, chłodzi skórę na każdym etapie zabiegu, co powoduje, że znieczulenie nie jest konieczne.

Laser VECTUS™ numerem 1 w zwalczaniu zbędnego owłosienia!

Być może zdziwił Cię fakt, że już kilkukrotnie w tekście wymieniony został konkretny model lasera. Nie było to jednak przypadkowe. Jest to udowodnione, że VECTUS™, wyprodukowany przez amerykańską firmę Palomar, jest najbardziej skuteczny w wykonywaniu depilacji laserowej! Można byłoby w tym miejscu wymienić wszystkie jego nagrody, ale chyba zdecydowanie bardziej przemówią efekty pozabiegowe! Niemal połowa usuniętych włosków już po pierwszej wizycie w instytucie. Trwałe rezultaty już po 3 zabiegach. To są fakty, które przekonują nawet najbardziej nieprzekonanych. Ten laser diodowy nie tylko usuwa niechciane owłosienie, ale i - pośrednio - wpływa na pewność siebie i poczucie własnej wartości. W końcu gęste włoski są często powodem ogromnych kompleksów - i to nie tylko u nastolatków!

Depilacja laserem VECTUS™ - czy warto?

Depilacja laserowa to absolutny hit, jeżeli chodzi o usuwanie zbędnego owłosienia! Szybkie i spektakularne efekty, bezbolesność, pełne bezpieczeństwo... Wszystko to sprawia, że każdego dnia na całym świecie na zabieg depilacji laserowej umawiają się miliony osób w różnym wieku! Wszystkich ich łączy chęć pozbycia się włosków, które skutecznie obniżają samoocenę i - nie da się ukryć, stanowią przeszkodę w codziennym życiu. Nawet jeżeli te wszystkie argumenty nie przekonały Cię do poddania się depilacji laserowej, warto umówić się na konsultację w sprawdzonym instytucie medycyny estetycznej lub gabinecie kosmetycznym. Profesjonalny personel rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, pokaże Ci, jak wygląda urządzenie zabiegowe i powie, czego się spodziewać. Czasami taka wizyta daje więcej niż lektura tysiąca tekstów, więc warto z niej skorzystać.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!