ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Jak optycznie otworzyć oko? Nieinwazyjny zabieg Plasma IQ na opadające powieki.
DATA PUBLIKACJI: 2020-02-08

Borykasz się z problemem opadającej powieki? Wciąż masz wrażenie, że przez to wyglądasz na zmęczoną, a Twoje oczy wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości? Jeszcze do niedawna miałaś do wyboru inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej lub sztuczki makijażowe, które jednak działają tylko “na chwilę”. Obecnie możliwości jest zdecydowanie więcej. W Instytucie medycyny estetycznej EndoMed oferujemy coś, co ucieszy przede wszystkim te osoby, którym marzy się trwały efekt bez użycia skalpela! Poznaj nieinwazyjny zabieg Plasma IQ na opadające powieki - hit naszego toruńskiego Instytutu medycyny estetycznej. Nasze klientki pokochały go od pierwszego wejrzenia! Dosłownie i w przenośni!

Plasma IQ - nieinwazyjnie, bezpiecznie, komfortowo

Plasma IQ to innowacyjne urządzenie, które, ze względu na swoje liczne zalety, jest wykorzystywane w najlepszych instytutach medycyny estetycznej na całym świecie - w tym także EndoMed w Toruniu. Dzięki niemu bezinwazyjny lifting powiek jest w pełni bezpieczny i wysoce efektywny. Zresztą… Zapoznaj się z jego zaletami i przekonaj się, że naprawdę warto!

Zaawansowana technologia

Plasma IQ jest urządzeniem, które z najwyższą precyzją oddziałuje na naskórek. Dzięki procesowi jonizacji gazów, generuje plazmę, która wytwarzana jest między końcówką sprzętu a skórą osoby poddającej się zabiegowi. Jest to możliwe dzięki łukowi elektrycznemu, powodującemu odparowanie naskórka i uniesienie oraz odnowę skóry w miejscu zabiegu.

Zdjęcie

Nieinwazyjność

Jeżeli obawiasz się, że Plasma IQ może uszkodzić Twoją skórę, pragniemy Cię uspokoić! Sam zabieg wykonuje się miejscowo, w obrębie naskórka, dzięki czemu warstwa podstawowa skóry właściwej ani “zdrowe” tkanki nie są w żaden sposób naruszone.

Krótki okres rekonwalescencji

Zawsze powtarzamy naszym klientom, że korzystanie z Plasma IQ nie wymaga niemal żadnych wyrzeczeń. Nie muszą oni rezygnować ze swoich aktywności ani obawiać się o niekorzystny wygląd tuż po nim, który uniemożliwiłby im wyjście “do ludzi”.

Natychmiastowe efekty

Mimo że może się to wydawać niemożliwe, pierwsze efekty zabiegu obserwuje się już po pierwszej sesji! Oczywiście, wszystko jest uzależnione od skali problemu, ale gwarantujemy szybkie i, co najważniejsze - widoczne zmiany w krótkim czasie od wizyty w naszym instytucie medycyny estetycznej EndoMed.

Piękne, młodzieńcze spojrzenie na wyciągnięcie… Plasma IQ!

Dzięki Plasma IQ skórze wokół Twoich powiek niestraszny będzie upływ czasu! Twoje oko “otworzy się”, skóra wokół niego - wygładzi, a sińce znikną. Nie będzie po Tobie widać ani nieprzespanych nocy, ani zmęczenia. Pamiętaj, że oko jest zwierciadłem duszy i warto o nie zadbać - im szybciej, tym lepiej!

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!