Blog

Nieudany tatuaż to już nie problem
poznaj siłę lasera Q-switched
DATA PUBLIKACJI: 2020-09-15

W młodości wykonałaś tatuaż, którego dzisiaj nie chciałabyś już pokazywać? A może zaufałaś niesprawdzonemu studio tatuażu i obecnie - zamiast zdobić - malowidło Cię jedynie szpeci? Nic staconego! Nie musisz się męczyć z nim na skórze do końca życia! Nieudanego tatuażu można obecnie się po prostu pozbyć - i to szybciej niż sądzisz! Poznaj laser Q-switched, wyprodukowany przez izraelskiego producenta sprzętów najwyższej klasy - Alma Lasers.

Laserowe usuwanie tatuażu - Blog Toruń

Czy każdy tatuaż da się usunąć?

Zanim przejdziemy do samego procesu zabiegowego, napiszmy szczerze, czy rzeczywiście każdy tatuaż można usunąć! Oczywiście, w zależności od kilku czynników - w tym m.in. koloru pigmentu - sam proces usuwania tatuażu jest mniej lub bardziej długotrwały. Najprościej i najszybciej jest pozbyć się ciemnego malowidła, natomiast zupełnie odwrotnie jest w przypadku żółtych i zielonych tatuaży. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku jest to jednak możliwe!

Jak wygląda proces działania lasera Q-switched?

Zanim rozpoczniesz pierwszy zabieg, w toruńskim Instytucie medycyny estetycznej EndoMed dokonamy oceny Twojego tatuażu. Ustalimy głębokość aplikacji pigmentu oraz jego kolor/kolory. Dzięki temu dobierzemy idealną długość fal lasera, która sprawi, że proces zabiegowy będzie jak najszybszy, a jego rezultaty - najlepsze. Laser Q-switched wytwarza energię, która jest zamieniana w falę akustyczną. W efekcie rozdrabnia on pigment na niewielkie cząsteczki, które są stopniowo wydalane z organizmu. Cały proces trwa między kilka a kilkanaście zabiegów, aczkolwiek skóra jest jaśniejsza już po 2-3 sesjach.

Pozbycie się tatuażu - Blog Toruń

Jak wygląda skóra po zabiegu laserem Q-switched?

Mimo że za każdym razem informujemy klientów naszego Instytutu medycyny estetycznej EndoMed w Toruniu o tym, jak dbać o skórę po zabiegu, często dziwi ich pojawienie się strupków. Jest to zupełnie naturalne i nie należy ich ruszać, ponieważ wtedy istnieje ogromne ryzyko pojawienia się blizn. Najbardziej istotne jest to, by skóra po zabiegu była odpowiednio natłuszczana oraz zabezpieczana preparatami z wysokim filtrem UV. Najlepiej, by skóry w ogóle nie narażać na ekspozycję na słońce, a jeżeli się to stanie - użyć od razu produktów przeciw poparzeniom.

Mimo, że tatuaż łatwiej wykonać niż usunąć, nie jest to już niemożliwe!

Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że tatuaż to "coś na całe życie". Na szczęście obecnie rzeczywistość wygląda już inaczej, co powinno zdecydowanie cieszyć szczególnie te osoby, które są niezadowolone ze swoich malowideł na skórze. Oczywiście, trzeba być przygotowanym na to, że często cały proces usuwania tatuażu trwa naprawdę długo, ale jeżeli ma Ci on spędzać sen z powiek przez pozostałą część życia, zdecydowanie warto udać się do sprawdzonego instytutu medycyny estetycznej. W EndoMed w Toruniu mamy sprawdzone metody na nieudane tatuaże i wykonujemy wiele zabiegów przy użyciu lasera Q-switched! Chcesz pozbyć się problemu bezpiecznie i w pełni skutecznie? Zapraszamy do nas na konsultację i - następnie - zabiegi!

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!