ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Przygotowanie ciała do lata z EndoMed - część III
DATA PUBLIKACJI: 2019-06-25

Endermologia w EndoMed - jedna technologia = dwa sposoby redukcji cellulitu

Cellulit to coraz bardziej powszechny problem, dotykający kobiety w każdym wieku, o każdej posturze (wbrew pozorom - nie tylko otyłych). Na szczęście istnieje coraz więcej zabiegów, mających na celu walkę z tym defektem skóry. Jednym z nich, wykonywanym również w EndoMed - instytucie medycyny estetycznej jest endermologia. Tym, co wyróżnia nasz instytut od innych gabinetów, jest szeroka oferta zabiegowa. Każda Klientka Endomed może zdecydować się na endermologię LPG przy użyciu albo tradycyjnego, medycznego urządzenia Cellu M6 Endermolab, albo z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Alliance Lab. Jedno jest pewne - niezależnie od wyboru technologii, efekty pozabiegowe w obu przypadkach są spektakularne.

Zabieg Endermologie® LPG Lippomassage wyborem gwiazd Hollywood

zabieg endermologii

Zabieg Endermologie® LPG Lippomassage znajduje się w ofercie Endomed - instytutu medycyny estetycznej już od kilku lat i pomógł już setkom kobiet w walce z cellulitem. Co sprawia, że tyle naszych Klientek decyduje się na wybór tej technologii? Przede wszystkim - zabieg jest wykonywany wysoce skutecznym urządzeniem Cellu M6 Endermolab, wyprodukowanym przez francuską firmę LPG® Systems. Sprzęt ten uzyskał certyfikat FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności, co potwierdza jego wysoką skuteczność i bezpieczeństwo działania. Lippomassage jest ponadto absolutnie nieinwazyjną metodą walki z cellulitem. Pobudza jedynie naturalne procesy w organizmie. Z tej metody korzystają największe gwiazdy Hollywood. Jennifer Lopez czy Penelope Cruz nie wybrałyby chyba niczego, co byłoby nieskuteczne czy szkodliwe, prawda?

Zabieg Endermologie® LPG Alliance Lab "młodszym" dzieckiem LPG® Systems

endermologie lpg

Najwięksi celebryci Hollywood (i nie tylko) korzystają również z zabiegu Endermologie® LPG Alliance Lab. Jest to "młodsze" dziecko LPG® Systems. Alliance Lab - sprzęt do wykonania zabiegu - miał swoją premierę w maju 2017 r. Przygotowanie i przebieg zabiegu są w obu przypadkach niemal identyczne. Największe różnice występują między urządzeniami do wykonywania endermologii. W Alliance Lab - bardziej nowoczesnym i skutecznym - zastosowano zupełnie nowy patent, jakim jest innowacyjna głowica zabiegowa, umożliwiającą wielowymiarową penetrację tkanki. Oprócz tego, w głowice urządzenia wbudowany został sensor identyfikacji skóry (ASI), pozwalający dopasować parametry zabiegu do rodzaju tkanki. Innowacyjność Alliance Lab widać również na podstawie dostępnych możliwości kontroli przebiegu zabiegu. Urządzenie zostało wyposażone w tablet, kontrolujący efekty terapii. Daje on możliwość założenia elektronicznej karty pacjenta czy wykonania zdjęć obszarów zabiegu. Wszystkie powyższe zmiany skutkują również zwiększeniem efektywności terapii - badania stanowią, że po 12 sesjach skuteczność redukcji cellulitu to aż 99%!

Endermologie® LPG - przygotowanie do zabiegu

kwalifikacja do zabiegu endermologii

Należałoby zacząć od tego, że pierwszy zabieg poprzedza zawsze wizyta kwalifikacyjna. Jest to czas na wypełnienie karty Pacjenta, dobranie przez fachowy personel Endomed - instytutu medycyny estetycznej odpowiedniej kuracji zabiegowej, a także odpowiedź na wszystkie pytania Pacjentki dotyczących zabiegów. Zależy nam na tym, żeby osoby, korzystające z naszych usług doskonale wiedziały, jak będą wyglądały zabiegi i jakich efektów się po nich spodziewać. Endermologie® LPG różni od wcześniej opisanych przez nas zabiegów antycellulitowych to, że masaż wykonuje się przez specjalny kombinezon (Endermowear LPG). Umożliwia on masaż głęboki tkanki i odpowiednie jej uwidocznienie. Oprócz tego, niezaprzeczalnie wpływa na komfort zabiegu.

Jak wygląda zabieg Endermologie® LPG?

Technika wykorzystywana w trakcie zabiegów endermologii jest opatentowana. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, masowaną przez sterowane elektronicznie rolki, umieszczone w hermetycznej komorze. Rolki poruszają się w różnych kierunkach i obracają się z różną prędkością. Dzięki temu mobilizacja tkanki, która zachodzi w trakcie zabiegu jest nieporównywalna z żadną inną technologią. Zresztą liczby nie kłamią - endermologia pozwala na przyspieszenie procesu lipolizy aż do 70% i pobudzenie produkcji kolagenu do 240%! Zabiegi Endermologie® LPG trwają jedynie 35 minut. W celu uzyskania najlepszych (i najtrwalszych) efektów warto wykonać serię 15-20 seansów.

Endermologie® LPG - dla kogo?

Z endermologii bezwzględnie nie mogą korzystać m.in. kobiety w ciąży, karmiące piersią czy osoby zmagające się z chorobami krwi, nowotworami czy zapaleniem żył. Pozostałe przeciwwskazania dotyczą jedynie obszaru zabiegu i obejmują zmiany trądzikowe, naczyniaki, żylaki, stany zapalne i inne problemy występujące miejscowo. Są to jednak wykluczenia względne - decyzja o kwalifikacja do przeprowadzenia zabiegu należy zawsze do fachowego personelu instytutu medycyny estetycznej.

Endermologie® LPG - jak przedłużyć efekty zabiegu?

woda

Endermologia to technologia, która skutecznie walczy z cellulitem, ale nie tylko. Zabiegi te dają również doskonałe efekty, jeżeli chcemy ujędrnić, wyszczuplić lub wymodelować sylwetkę, wygładzić zmarszczki czy rozluźnić napięcie mięśniowe. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepszym zabiegom powinna towarzyszyć domowa terapia uzupełniająca. W tym przypadku pełen efekt drenujący jest możliwy do uzyskania przy spożywaniu ok. 2,5 l wody dziennie. Zdrowe odżywianie się i choć minimalny ruch pozwolą na intensyfikację rezultatów po zabiegowych. Pielęgnacja dwutorowa - od wewnątrz i na zewnątrz - to klucz do efektów, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającą Klientkę.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!