ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Radiofrekwencja skutecznym pogromcą cellulitu
DATA PUBLIKACJI: 2020-06-08

zabieg radiofrekwencji w Toruniu

Ostatnio pisałyśmy o karboksyterapii jako skutecznej metodzie walki z cellulitem. To jednak nie jedyny sposób na pozbycie się problemu pomarańczowej skórki. Innym zabiegiem, który w EndoMed - instytucie medycyny estetycznej mamy w swoim bogatym portfolio jest radiofrekwencja. Jest to skuteczna, bezbolesna i bezpieczna droga ku gładkiej skórze na zdecydowanie dłużej niż jeden sezon.

Czym jest radiofrekwencja?

Najprościej rzecz ujmując - radiofrekwencja to zabieg, w trakcie którego wykorzystuje się system fal radiowych (RF). Jest on tak skuteczny, że bardzo często określa się go mianem “rewolucyjnego”, stanowiącego idealną alternatywę do operacji plastycznych. Spektakularne efekty możliwe do osiągnięcia po serii zabiegów pozwalają uwierzyć, iż nie trzeba “iść pod nóż”, żeby nasza skóra wyglądała zdrowo i po prostu dobrze. Dla tych osób, które potrzebują potwierdzenia naukowego efektów działania zabiegu, warto wspomnieć również, że technologia ta otrzymała prestiżowy certyfikat FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Stanowi to wyznacznik jakości i potwierdza brak jakiegokolwiek negatywnego wpływu na zdrowie pacjentów.

Accent PRIME gwarancją skuteczności radiofrekwencji

Radiofrekwencja RF zdjęcie urządzenia

W EndoMed - instytucie medycyny estetycznej do wykonania radiofrekwencji wykorzystujemy nowoczesne urządzenie Accent PRIME. Już sama nazwa jego producenta gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność sprzętu. Alma Lasers jest światowym liderem w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, ultradźwięki, światło czy właśnie fale radiowe. Nie sposób pominąć również, że Accent PRIME posiada największą dostępną częstotliwość 40.68 MHz i moc aż 300W. Parametry te oczywiście wpływają na efekty radiofrekwencji, które są wręcz nieprawdopodobne. Niektóre pacjentki mówią nam po odbyciu serii zabiegów, że nie spodziewały się, że ich skóra może być aż tak gładka!

Przebieg zabiegu radiofrekwencji

W jego trakcie, dzięki opisanemu wcześniej urządzeniu Accent Prime, wykorzystuje się fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości do wygenerowania ciepła i podgrzania tkanek do 45-60°C. Odbywa się to dzięki dwóm mechanizmom: ruchu rotacyjnego molekuł wody (dipole) oraz zjawisku oporności tkanek. Radiofrekwencja walczy efektywnie nie tylko z cellulitem. Zabieg ten również fantastycznie liftinguje, poprawia kontur i strukturę, a także biorewitalizuje skórę. Kluczem do sukcesu jest tu odpowiedni dobór głowicy urządzenia. Przy problemie pomarańczowej skórki najczęściej wykorzystuje się głowice unilarge oraz unibody/uniform. W trakcie konsultacji przedzabiegowej fachowy personel EndoMed - instytutu medycyny estetycznej dobierze idealną głowicę pod konkretny problem skóry. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu zabiegu (i nie tylko) można znaleźć na naszej stronie www: https://endomed.net.pl/?dzial=zabiegi-accent-prime-radiofrekwencja-torun

Radiofrekwencja - bezbolesna, bezpieczna, skuteczna

Accent Prime Głowica

Istnieje mylne przekonanie, że najskuteczniejsze zabiegi muszą być bolesne, żeby przynosić tak spektakularne efekty. Radiofrekwencja stanowi przykład, że może być inaczej. Nie dość, że jest całkowicie bezpieczna, co gwarantuje certyfikat FDA, o którym wspomniałyśmy wcześniej, sam zabieg to po prostu przyjemność. Co istotne - od razu po radiofrekwencji można wrócić do swoich obowiązków bez konieczności martwienia się o wygląd swojej skóry. Niektórzy określają tego typu zabiegi mianem “lunchowych”, co idealnie odzwierciedla ich nieinwazyjność.

Radiofrekwencja nie dla każdego

Radiofrekwencja jest zabiegiem, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Nie każdy może jednak z niego skorzystać. Do przeciwwskazań jego wykonania zaliczyć można nie tylko - standardowo - ciążę, karmienie piersią, menstruację czy też najpoważniejsze choroby (nowotwory, zakrzepicę żylną, schorzenia nerek i wątroby itp.), ale i kilka innych sytuacji. Przeprowadzenie radiofrekwencji wykluczają także m.in. cukrzyca, przepuklina brzuszna, mocne skórne zmiany naczyniowe oraz terapia sterydami. Jeżeli ma się wątpliwości co do możliwości skorzystania z zabiegu, zawsze warto udać się na konsultację do zaufanego instytutu medycyny estetycznej.

Jak dobrać odpowiedni zabieg do problemu skóry?

Zabiegi Accent Prime - urządzenie

Radiofrekwencja to rewolucja w walce z cellulitem. Nie każdy jest jednak przekonany do stosowania fal radiowych. W poprzednim tekście pisaliśmy o karboksyterapii, a już wkrótce opublikujemy artykuły także o innych zabiegach antycellulitowych z portfolio EndoMed - instytutu medycyny estetycznej. W jaki sposób podjąć decyzję, z którego z zabiegów skorzystać? Wszystko jest kwestią indywidualną i zależy od skóry oraz skali jej problemu. Najlepiej (jeszcze przed rozpoczęciem serii zabiegów) udać się na konsultację w sprawie doboru odpowiedniej terapii. Oddając się w ręce specjalistów, nie trzeba się już o nic martwić i pozostaje czekać na rezultaty zabiegów. Oczywiście, nie zapominając o pielęgnacji domowej i dbaniu o ciało również od wewnątrz...

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!