ÿ 圠Ӛdiv>

Blog

Problem rozszerzonych naczynek na nogach to już nie koniec świata – jak skutecznie leczyć tzw. pajączki?
DATA PUBLIKACJI: 2020-09-01

Teleangiektazje… To słowo brzmi nieco przerażająco, prawda? W rzeczywistości jest to jednak po prostu medyczna nazwa dla tzw. pajączków, czyli poszerzonych naczynek włosowatych, umiejscowionych bezpośrednio pod skórą. Mimo że niektórzy utożsamiają je głównie z problemem natury estetycznej, potrafią skutkować również poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi - np. przewlekłą niewydolnością żylną. Na szczęście pajączki można skutecznie leczyć, a nawet wyleczyć! W toruńskim instytucie medycyny estetycznej EndoMed dysponujemy fachowym sprzętem, który naprawdę potrafi zdziałać wiele w krótkim czasie. Co ważne - bez bólu, okresu rekonwalescencji i w 100% bezpiecznie!

Usuwanie pajączków na nogach - Blog Toruń

Przyczyny powstawania pajączków

Powstanie niebiesko-czerwonawych, podskórnych pajączków odpowiadają głównie geny, ale nie tylko. Także osoby bez historii chorobowej w rodzinie borykają się z tym uciążliwym problemem. Mało ruchu, praca siedząca, wysoka masa ciała… To tylko niektóre czynniki, wpływające na powstawanie pajączków. Alkohol, papierosy, wysoko przetworzone jedzenie… Wszystko to ma znaczenie! Dlatego tak często naszym klientkom powtarzamy, że zmiana stylu życia jest kluczowa - same zabiegi nie wystarczą…

Terapia laserowa w połączeniu ze zmianą nawyków to gwarancja sukcesu!

Platforma laserowa ALMA HARMONY XL PRO to sprzęt najwyższej klasy, doceniany przez specjalistów medycyny estetycznej z całego świata. Urządzenie jest tak skuteczne w walce z wieloma problemami skóry głównie dzięki wymiennym głowicom, w tym także ND:YAG 1064 NM. To właśnie ona jest przeznaczona do usuwania pajączków na nogach.

Jak przebiega zabieg ALMA HARMONY XL PRO ND:YAG 1064 NM?

Głowica ND:YAG 1064 NM precyzyjnie trafia w obszar z rozszerzonymi naczyniami. Wiązka światła pulsacyjnego o długości 1064 NM szybko i skutecznie niweluje zmiany na skórze. System chłodzący sprawia, że zabieg jest niemal bezbolesny i bardzo komfortowy dla klientów. Trwa krótko, nie wymaga żadnej rekonwalescencji, a jednym z nielicznych ograniczeń jest unikanie jego wykonywania wiosną i latem. Często już jeden zabieg wystarcza, by pajączki zniknęły. Na jak długo? To już zależy tylko od Ciebie…

Leczenie rozszerzonych naczynek na nogach EndoMed

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!