Blog

Wygraj walkę z kompleksami - zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się przebarwień i wyrównasz koloryt skóry
DATA PUBLIKACJI: 2020-08-15

Kompleksy potrafią skutecznie uprzykrzyć życie każdej kobiety. Czasami wystarczy czyjeś jedno “krzywe” spojrzenie, żeby obniżyć samoocenę… Zmiany skórne są, niestety, jedną z głównych przyczyn powstawania kompleksów. Weźmy pod uwagę chociażby przebarwienia... To problem, który występuje obecnie na bardzo szeroką skalę. Boryka się z nim co 3 kobieta powyżej 30. roku życia i aż 9 na 10 kobiet po pięćdziesiątce. Klientki naszego instytutu medycyny estetycznej EndoMed w Toruniu często pojawiają się u nas już mocno zrezygnowane, po odbyciu wielu kuracji na przebarwienia, które nie przyniosły żadnych efektów. Na szczęście u nas znajdują rozwiązanie swojego problemu!

Leczenie przebarwień Toruń

Walkę z przebarwieniami można zakończyć sukcesem!

W naszej ofercie świadczymy szereg zabiegów, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami. Nie pozwól, żeby te ciemne, nieestetyczne plamy, występujące głównie na czole, policzkach i nosie, skutecznie obniżały Twój nastrój! Jeżeli borykasz się z przebarwieniami pozapalnymi (np. potrądzikowymi) lub posłonecznymi, ostudą czy plamami wątrobowymi starczymi, wiedz, że u nas znajdziesz lekarstwo na swoje problemy.

Platforma laserowa ALMA HARMONY XL skuteczną bronią na przebarwienia

O platformie laserowej ALMA HARMONY XL pisaliśmy już wielokrotnie przy okazji różnych zabiegów. Dlaczego? Jest to urządzenie tak multifunkcyjne, że jego głowice skutecznie radzą sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi problemami skóry. Do terapii antyprzebarwieniowej w toruńskim EndoMed mamy przeznaczone 3 skuteczne zabiegi: ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL, ALMA HARMONY XL PRO CLEARLIFT 4D oraz - komplementarnie - ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT.

Głowica Dye-VL doskonała na przebarwienia i zmiany naczyniowe

Głowica Dye-VL to pulsacyjne i wąskopasmowe źródło światła. Dzięki wykorzystaniu trzech filtrów, energia dociera jedynie do “chorych” komórek, w żadnym stopniu nie ingerując w nieuszkodzone. Technologia zastosowana w głowicy Dye-VL emituje światło, działające termicznie na komórki barwnikowe i - w efekcie - niszczące je. Sam zabieg jest niemal bezbolesny. Wszystko to dzięki systemowi kontaktowego chłodzenia, który wpływa także na ograniczenie do minimum ryzyka poparzeń powierzchniowych. Po zabiegu przebarwienia najpierw ciemnieją, a potem się łuszczą, więc wszystko odbywa się stopniowo i łagodnie.

Leczenie przebarwień EndoMed

Głowica Clearlift 4D jako laserowa metoda poprawy wyglądu zmian pigmentacyjnych

O ile głowica Dye-VL oddziaływała na skórę właściwą termicznie, w przypadku zabiegu ALMA HARMONY XL PRO CLEARLIFT 4D mamy do czynienia z metodą mechaniczną. Nieablacyjny laser Q-Switched wysyła krótkie impulsy o bardzo wysokiej energii. Uszkadza skórę i tworzy tym samym kontrolowane ogniska zapalne, które rozpoczynają proces regeneracji skóry. Co istotne - nie dochodzi w ogóle do naruszenia naskórka. Zabieg nie jest bolesny, można go wykonywać przez cały rok i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Jeżeli zależy Ci na jeszcze bardziej kompleksowym podejściu do walki z przebarwieniami, możesz go połączyć z zabiegiem ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT.

Głowica Impakt - jeżeli zależy Ci na kompleksowej terapii

Klientki Instytutu Medycyny Estetycznej EndoMed w Toruniu najczęściej łączą terapię laserową z technologią ultradźwiękową Impakt. Zabieg ALMA HARMONY XL PRO IMPAKT to nic innego jak wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry. W efekcie skóra szybciej się regeneruje, a przebarwienia są coraz mniej widoczne. Powtórzymy się po raz kolejny, ale i ten zabieg nie jest bolesny, a po nim skóra nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

PIXEL RF - podwójna moc lasera frakcyjnego i fal radiowych w walce z przebarwieniami

Chciałoby się zapytać - czy platforma laserowa ALMA HARMONY XL PRO to jedyna metoda na pozbycie się przebarwień? Oczywiście, że nie. W instytucie medycyny estetycznej EndoMed robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby oferować klientkom jak najszerszą ofertę zabiegową. Osoby borykające się z przebarwieniami często decydują się także na terapię PIXEL RF, opartą na połączeniu siły lasera frakcyjnego i mocy fal radiowych. Jest to zabieg innowacyjny, wysoce skuteczny i maksymalnie bezpieczny. Jego efekty są widoczne niemal od razu - przebarwienia stają się zauważalnie jaśniejsze. Na bardziej spektakularne rezultaty czeka się kilka miesięcy. Oczywiście, optymalnym rozwiązaniem jest wykonanie serii zabiegów.

Harmony XL PRO w Toruniu

Walka z przebarwieniami nie kończy się po odbyciu ostatniego zabiegu

Naszym klientkom zawsze powtarzamy najważniejszą kwestię… Pomyślne zakończenie kuracji to jedno, ale niedopuszczenie do kolejnych przebarwień - drugie, może nawet bardziej istotne! Leczenie przebarwień wymaga bezwzględnego przestrzegania zaleceń pozabiegowych, o których informujemy po każdej wizycie. Nie można także zapominać o zabezpieczeniu przed promieniowaniem słonecznym na poziomie 50+ SPF. Tylko wtedy można mówić czy pisać o pełnym sukcesie terapii. W EndoMed dbamy o każdą klientkę, dlatego tak bardzo zależy nam na tym, żeby efekty pozabiegowe były w pełni satysfakcjonujące.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!