Blog

Pozbądź się rumienia i pajączków na twarzy
DATA PUBLIKACJI: 2020-08-01

Harmony XL PRO w Toruniu

Skuteczny laserowy zabieg ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL na cerę naczyniową

Rumień i tzw. pajączki to problemy skórne, których trudno nie zauważyć już na pierwszy rzut oka. Oczywiście, można je zamaskować makijażem, ale równolegle warto z nimi walczyć. Jak? W instytucie medycyny estetycznej EndoMed odpowiadamy zawsze - “skutecznie”! Często widzimy wtedy na twarzach klientów niedowierzanie, ponieważ w ogromnej części są to osoby, które już stosowały wiele różnych zabiegów, ale żaden nie spełnił ich oczekiwań. My jednak, doskonale znając swoją ofertę, wiemy, że dysponujemy “silną amunicją” w walce z rumieniem i pajączkami na twarzy! Zanim jednak przejdziemy do naszego topowego zabiegu, zacznijmy od początku, czyli przyczyny powstania problemów.

Rumień i pajączki na twarzy - czym są i skąd się biorą?

Rumień jest bardzo często mylony z rumieńcem, a to nie to samo. Rumienisz się, gdy ktoś Cię zaskoczy, powie niespodziewany komplement, jesteś zakochana… To stan przejściowy, który tak szybko, jak się pojawia, potrafi zniknąć. Rumień natomiast jako zmiana chorobowa to miejscowe zaczerwienienie, będące skutkiem stanu zapalnego lub infekcji skóry. Rumień potrafi się utrzymywać bardzo długo - aż do momentu jego wyleczenia. Powstaje on najczęściej jako konsekwencja przekrwienia kapilar, czyli cienkich naczyń, umiejscowionych w powierzchownych warstwach skóry.

Z pękającymi naczynkami sytuacja jest nieco inna. Mimo że często się o tym nie mówi, jedną z kluczowych przyczyn ich powstawania są geny. Jeżeli oboje rodzice mają problemy z pajączkami, istnieje aż 90% prawdopodobieństwa, że wystąpią one także u dzieci - nawet w młodym wieku. Zaburzenia hormonalne również w dużym stopniu przyczyniają się do tego, że naczynia krwionośne stają się coraz bardziej kruche i - w konsekwencji - pękają.

DYE-VL w Toruniu

Laseroterapia skuteczną metodą na pękające naczynka i rumienie

W naszym instytucie medycyny estetycznej EndoMed dysponujemy skutecznymi metodami walki z pękającymi naczynkami i rumieniami. Szczególnie polecamy laseroterapię - dokładniej: platformę laserową ALMA HARMONY XL PRO. Jej głowica DYE-VL doskonale radzi sobie z likwidowaniem teleangiektazji, czyli rozszerzonych, dobrze widocznych pod skórą naczynek krwionośnych oraz rumienia. Proces zabiegowy polega na wykorzystaniu wąskopasmowego światła pulsacyjnego z wąskiego przedziału między 500 a 600 nm. ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL posiada szereg zalet. Wszystko to sprawia, że jest tak chętnie wybierana przez osoby, które oczekują skutecznej i nieinwazyjnej terapii.

Zalety zabiegu ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL

Zabieg ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL jest całkowicie bezpieczny dla skóry. W trakcie jego wykonywania ryzyko uszkodzenia tkanek nie istnieje. Wszystko dzięki temu, że energia nie ingeruje w “zdrowe” komórki i dociera tylko do uszkodzonych. Jest to ponadto zabieg, którego efekty widać bardzo szybko. Czasami wystarczy jeden, żeby wyleczyć uszkodzone naczynka. System kontaktowego chłodzenia, zastosowany w głowicy DYE-VL sprawia, że zabieg jest niemal bezbolesny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. To oczywiście nie wszystkie zalety ALMA HARMONY XL PRO DYE-VL. Jest ich zdecydowanie więcej, omawiamy je dokładnie na konsultacji, podczas której dobieramy już w naszym instytucie medycyny estetycznej EndoMed indywidualną kurację.

Same zabiegi to nie wszystko!

Pamiętaj, że nawet korzystając z najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, nie zawsze uzyskasz efekty “na całe życie”. Kluczem do sukcesu jest powtarzana przez nas jak mantra ”zmiana nawyków”! Co należy przez to rozumieć? Po każdym zabiegu w naszym toruńskim EndoMed otrzymasz listę zaleceń, do których należy się bezwzględnie stosować. Tylko wtedy efekty pozabiegowe będą trwałe. Pamiętaj przede wszystkim o stosowaniu kosmetyków z najwyższym możliwym filtrem oraz unikaniu skrajnych temperatur. Wzmacniaj naczynka, suplementując się rutyną i witaminą C. Dzięki temu nie tylko szybciej wyleczysz rumień i pękające naczynka, ale i unikniesz ich nawrotu w przyszłości.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!