ÿ 圠Ӛdiv>

LASER FRAKCYJNY TORUŃ NR 1
ALMA HARMONY XL PRO iPixel ER:YAG 2940 NM- resurfacing skóry, fotostarzenie, blizny (chirurgiczne, po trądziku, po ospie), rozstępy, rozszerzone pory, głębokie zmarszczki, wiotkość skóry

Platforma laserowa HARMONY XL PRO to nowoczesne i multiaplikacyjne urządzenie, wyprodukowane przez Alma Lasers - światowego lidera tworzącego technologie działające w oparciu o lasery, światło, ultradźwięki czy fale radiowe. iPixel ER:YAG 2940 NM to najszybsza głowica lasera ER:YAG. Ten laser frakcyjny jest przeznaczony m.in. do redukcji blizn, przebarwień oraz głębokich zmarszczek, a także resurfacingu skóry.

iPixel™ - laser frakcyjny nr 1, bezkonkurencyjny w walce ze zmarszczkami i bliznami

Głębokie blizny, zmarszczki czy rozstępy to poważne, trudne do usunięcia problemy estetyczne. Walcząc z nimi należy korzystać z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, wysoce skutecznych w swoich działaniach. Z tego powodu postanowiliśmy w EndoMed - instytucie medycyny estetycznej wprowadzić do naszej oferty medyczny frakcyjny laser ablacyjny - iPixel ER:YAG 2940 nm. W przeciwieństwie do tradycyjnych laserów, wykorzystujących techniki skanowania lub stemplowania, pozwala on na skuteczne wykonywanie zabiegów w zdecydowanie krótszym czasie.

ALMA HARMONY XL PRO iPixel ER:YAG 2940 NM – wskazania do zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro iPixel ER:YAG 2940 NM jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, którym zależy na usunięciu:

• resufacing skóry,
• utrata jędrności skóry,
• redukcji zmarszczek,
• fotostarzenie,
• blizny (chirurgiczne, potrądzikowe, poospowe),
• rozstępy,
• rozszerzone pory
• nierówny koloryt skóry

Zabieg jest szybki, bezpieczny oraz wysoce skuteczny. Potwierdza to certyfikat bezpieczeństwa i jakości, wydany przez FDA.

ALMA HARMONY XL PRO iPixel ER:YAG 2940 NM - przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu iPixel ER:YAG 2940 nm są :

• ciąża,
• karmienie piersią,
• stosowanie kremów z retinolem, z witaminą A,
• aktywna opryszczka,
• stan zapalny skóry,
• aktywna choroba nowotworowa,
• świeża opalenizna,
• fotodermatozy,
• przyjmowanie leków, które obniżają krzepliwość krwi,
• ciężkie choroby ogólnoustrojowe (m.in. cukrzyca, choroba niedokrwienna serca czy niewydolność nerek),
• spożycie alkoholu (na 24h przed zabiegiem),
• stosowanie substancji światłouczulających (m.in. antybiotyków, leków na depresję, niektórych ziół - nagietka, dziurawca).

ALMA HARMONY XL PRO iPixel ER:YAG 2940 NM - przygotowanie do zabiegu

Zabieg iPixel ER:YAG 2940 nm nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy jedynie pamiętać, żeby bezpośrednio przed zabiegiem nie opalać się, nie korzystać z solarium ani używać samoopalaczy.

ALMA HARMONY XL PRO iPixel ER:YAG 2940 NM - opis zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro iPixel ER:YAG 2940 nm nazywany jest często “chirurgią bez skalpela”, jako że, działając kompleksowo, laserowo redukuje zmarszczki, uelastycznia skórę oraz poprawia owal twarzy.

Jest to zabieg, wykorzystujący wiązkę promieni świetlnych lasera erbowego o różnej długości. To dzięki światłu komórki skóry właściwej są pobudzone do tworzenia kolagenu, a także następuje przebudowa włókien kolagenowych. Skutkuje to znaczną poprawą jakości skóry.

Woda, zawarta w naświetlanych tkankach, pochłania emitowaną energię, co powoduje ablację, czyli odparowanie małych fragmentów obszaru poddanego zabiegowi przy jednoczesnym pozostawieniu pomiędzy nimi elementów nieuszkodzonej skóry - tzw. rezerwuarów zdrowych komórek. Powstają w skórze mikrokanaliki tzw. pixele. Takie termiczne, kontrolowane uszkodzenie jest silnym stymulatorem do przebudowy skóry w wyniku czego powstają nowe mocniejsze włókna kolagenowe i elastyny oraz kwas hialuronowy. Nienaruszona skóra natomiast sprawia, iż proces gojenia po zabiegu następuje niezwykle szybko, skracając okres rekonwalescencji do kilku dni. Głowica iPixel wyposażona jest w system chłodzenia naskórka, co podczas zabiegu zdecydowanie poprawia komfort pacjenta i nie ma potrzeby stosowania znieczulenia miejscowego. Zabieg trwa 15-60 minut w zależności od wielkości leczonego obszaru. Dla uzyskania spektakularnych efektów zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów, w odstępach 4-6 tygodni, ostateczny końcowy rezultat uzyskuje się po 3 miesiącach od wykonania ostatniego zabiegu.

Zabieg ALMA HARMONY XL PRO iPixel ER:YAG 2940 NM - zalecenia po zabiegu

Zabieg Alma Harmony XL Pro iPixel ER:YAG 2940 nm nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest również niemal bezbolesny. Tuż po zabiegu może wystąpić delikatne pieczenie przy jednoczesnym zaczerwienieniu skóry. Nierzadko pojawia się też uczucie ściągnięcia skóry i wrażenie nadmiernej jej suchości. Kilka dni po zabiegu następuje złuszczanie się naskórka. W pierwszych tygodniach po zabiegu bardzo istotna jest wysoka ochrona UV skóry - w przypadku zaniedbania tego zalecenia, istnieje ryzyko przebarwień. Oprócz tego, niezbędne jest również stosowanie silnie nawilżających dermokosmetyków.

Zalecenia po zabiegu obejmują:

• intensywne natłuszczanie i nawilżanie skóry,
• bezwzględny zakaz opalania przez miesiąc po zabiegu,
• bezwzględne stosowanie preparatów z wysokim filtrem UV na obszar poddany zabiegowi (najlepiej SPF 50+),
• unikanie skrajnie wysokich lub niskich temperatur (sauny, siarczystego mrozu itp.),
• bezwzględny zakaz stosowania kosmetyków złuszczających w ciągu pierwszych 2 tygodni po zabiegu.

Przy stosowaniu się do zaleceń pozabiegowych, dostrzegalna różnica w wyglądzie skóry u Pacjentów widoczna jest już w ciągu kilku pierwszych dni po przeprowadzeniu procedury. Skóra jest wygładzona, bardziej napięta, poprawia się jej koloryt.

Tysiące wykonanych zabiegów. Tysiące zadowolonych Pacjentów.
Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra. Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy także Klientów z miejscowości: Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz. Oferujemy zabiegi depilacji laserowej, endermologii, laserowego usuwawnia tatuaży oraz makijażu permanentnego oraz wiele, wiele innych zabiegów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania kontaktu. Sprawimy, że poczujesz się lepiej!

lokalizacja endomed depilacja laserowa

ul. Konstytucji 3. Maja 14
87-100 Toruń

godziny otwarcia depilacji laserowej

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: od 9:00 do 19:00

Zabiegi Anti-Aging © 2024

EndoMed ® Toruń, Wszelkie prawa zastrzeżone
Medycyna Estetyczna Toruń
Laserowe usuwanie owłosieniaEndermologia Toruń

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka wyłącznie do celów statycznych (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o opuszczenie strony.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym anti-aging, depilacji laserowej, endermologii, a także odchudzania. Używamy wyłącznie najnowszych urządzeń!